Hráči se baví sdílením chyb a šíleností z remasterů GTA

Grand Theft Auto: Glitch City a Bug Andreas nedělají klasikám tu nejlepší možnou službu

Zdroj: Rockstar Games

Vydání remasterované trilogie GTA je průšvih. Kde začít? Mluvit bychom mohli o předčasně uniklé PlayStation verzi, nedostupné PC verzi, chybějících písních, kolísajícímu frameratu, nízké vykreslovací vzdálenosti, nehezkém a dezorientujícím dešti nebo obecně nových modelech postav. Ty jsou někdy přehnaně komiksové, jindy popírají charakter a design původní postavy, některé působí jako po omlazovací kůře a některé jsou prostě a jednoduše jenom divné. Autoři zodpovědní za starší mobilní porty opět nedokázali dopřát klasikám adekvátní péči.

 

Asi nikdo nemůže hráčům vyčítat, že se ze své frustrace snaží vytřískat alespoň nějakou legraci a některé klipy a obrázky jsou skutečně vtipné. Když si tedy odmyslíte, že jste za tuhle kompilaci bez debaty původně legendárních her právě utratili plnou cenu, stejně jako my. V tomto smyslu vydavateli hrálo pěkně do karet, že dopředu neposkytl žádné review kódy a ostatně šetřil do poslední chvíle na nás i oficiálními záběry. Kalkul? Kdoví. Pořád ale můžete požádat o vrácení peněz a něco nám říká, že od loňského Cyberpunku 2077 jsme tu neměli hru, u které reklamace poběží podobným způsobem.

 

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím