The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, Bandai Namco Entertainment, Hororovka The Devil in Me vyjde na podzim

Hororovka The Devil in Me vyjde na podzim

Čtvrtá kapitola antologie The Dark Pictures z hráčů udělá dokumentaristy i kořist

Zdroj: Supermassive Games

Krátce po vydání The Quarry studio Supermassive Games potvrzuje letošní vydání čtvrté a zároveň i závěrečné kapitoly první sezóny antologie The Dark Pictures. The Devil in Me vyjde na podzim, přičemž u tohoto oznámení pochopitelně nemohl chybět ani nový příběhový trailer. Ten zase trochu více odhaluje, co na hráče a jim svěřené postavy zase čeká.

Jak už víme z dřívejška, příběh The Devil in Me je o filmařích, kteří se na tajemné pozvání vydávají do Murder Castle, repliky domu sériového vraha H. H. Holmese. Ten skutečně existoval a ve svém hotelu hosty vraždil, počet jeho obětí by měl dosahovat až 230 lidí. I naši hrdinové, kterých bude pět, se budou muset v domě potýkat se sériovým vrahem, jenž jim bude v patách, namísto aby využívali jeho lokace domu pro natáčení. Kdosi je sleduje, manipuluje jimi a usiluje jim o život. Ne nadarmo je hotel plný hrůzných pastí, smrtících nástrojů a děsivých místností…

Hra každopádně přinese hned několik novinek, na rozdíl od předchozích her nabídne například inventář. Postavy budou moci vykonávat více pohybů, ve hře si tedy i zaběháme, zaskáčeme nebo zašplháme. Nástrahy v domě slibují i řadu nejrůznějších hádanek. Nebudou chybět ani známé multiplayerové režimy, kdy bude možné si zahrát s dalším hráčem online nebo offline s pěti lidmi, zatímco bude každý ovládat jednu z postav. Pak už je jen otázkou, jak jednotliví hráči obstojí například ve zkoušce loajality a jak budou s dalšími hrát, chránit se či naopak riskovat. I na tom bude záviset, jak vrahovo řádění dopadne.

V souvislosti s předáváním letošních Oscarů studio oznámilo, že jednou z hereček, která se ve hře objeví, je i Jessie Buckley, jež byla tehdy nominována za svůj výkon ve vedlejší roli ve filmu Temná dcera. Kromě ní se ve hře opět objeví i Pip Torrens, jenž ztvárňuje kurátora, který prostupuje celou antologií. Žádní další herci zatím představeni nebyli, ale dá se očekávat, že si i v této hře udrží herecké výkony standard, na jaký jsme ve hrách od Supermassive Games zvyklí.

Oznámeny však byly sběratelské edice. Za 79,99 € nabídnou animatronickou bustu, vizitku, pohled s obálkou, mapu hotelu a early access ke Curator’s Cut. K dispozici je i bundle nazvaný Volume 2, který navíc obsahuje předchozí hru House of Ashes. Přeobjednat je lze na oficiálním webu Bandai Namco. The Devil in Me vyjde na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S, na stanovení přesného data si však ještě musíme počkat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru