The Medium, Bloober Team, Horor The Medium skutečně vyjde na PlayStation 5

Horor The Medium skutečně vyjde na PlayStation 5

Strašidelná hra od Bloober Teamu dorazí v září. Nadále se spekuluje o Oddworldu pro Xbox

Zdroj: Bloober Team
16. 6. 2021
Název: The Medium Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 28. 1. 2021

Psychologický horor The Medium, který vyšel 28. ledna na PC a Xbox Series, skutečně dorazí na PlayStation 5, jak se nedávno na základě zápisu v databázi ratingové komise předpokládalo. Titul od polského studia Bloober Team dorazí na PS5 3. září a slibuje plnou podporu pro ovladač DualSense.

Potvrdil se tak předpoklad, že The Medium bude následovat příkladu předchozí a že by titul znovu mohl s odstupem času zamířit i na next-gen platformu od Sony. Podobnou strategii ostatně vývojáři zvolili už v roce 2019, kdy v srpnu nejprve dorazil Blair Witch na PC a Xbox One, aby pak v prosinci dorazil také na PlayStation 4.

Žádné další podrobnosti v tuto chvíli bohužel nejsou k dispozici. V této souvislosti stojí za připomenutí, že se objevily podobné indicie stran hry Oddworld: Soulstorm, která by zase mohla zamířit na Xbox. Soulstorm od studia Oddworld Inhabitants debutoval 6. dubna na PC, PS4 a PS5. Navíc se objevil rovnou ve službě PlayStation Plus. Záznam o verzi pro Xbox Series i Xbox One se objevil v databázi ESRB i v databázi brazilské ratingové komise.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru