Alone in the Dark (reimaginace), THQ Nordic, Horor Alone in the Dark se opět odkládá

Horor Alone in the Dark se opět odkládá

Tentokrát se autoři vylepšené verze odvolávají na snahu vyhnout se stresu během Vánoc

Zdroj: THQ Nordic
7. 12. 2023
Název: Alone in the Dark (reimaginace) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , Datum vydání: 20. 3. 2024

Reimaginace hororu Alone in the Dark od studia Pieces Interactive a společnosti THQ Nordic měla původně vyjít už letos, ale vydavatel ji v září z 25. října odložil na 16. ledna. Důvodem prý bylo, aby se hra vyhnula chaotickému předvánočnímu období. To se zdálo být pochopitelné. Nicméně tento termín už neplatí. Společnost THQ Nordic dnes oznámila, že Alone in the Dark vyjde ještě později. Tentokrát se firma odvolává na to, že by vánoční období provázel kvůli původnímu termínu stres namísto odpočinku.

Nová verze slavného hororu z roku 1992 tak vyjde až 20. března. Pohoda vývojářů je nejvyšší prioritou a obě firmy se chtějí vyhnout jakémukoli potenciálnímu crunchi během svátků. THQ Nordic a Pieces Interactive se navíc chtějí ujistit, že novinka nejen splní, ale přímo předčí očekávání komunity. Speciálně se pak studio odvolává na vynikající výkony představitelů obou hlavních rolí.

Autoři ví, že mnoho lidí na vydání netrpělivě čeká, ale ujišťují, že naše trpělivost se nakonec vyplatí. Pokud jste z čerstvé zprávy zklamání, můžete si alespoň připomenout poslední delší ukázku.

Více informací o hře včetně dojmů z Gamescomu a streamu dema najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru