Horizon Forbidden West vyjde v druhé polovině roku 2021

Horizon Forbidden West vyjde v druhé polovině roku 2021

Gran Turismo 7, Ratchet & Clank: Rift Apart nebo Returnal dorazí v prvním pololetí

Zdroj: Sony
9. 11. 2020

Společnost Sony v reklamě na PlayStation 5 naznačila termíny několika netrpělivě očekávaných her. First party projekty jako Gran Turismo 7 a Ratchet & Clank: Rift Apart mají vyjít v první polovině příštího roku. O GT7 jsme v tomto smyslu psali už minulý týden na základě jiné reklamy, které se zobrazovala některým francouzsky mluvícím hráčům v Kanadě.

Slibný rozjezd a ještě lepší příští rok

V první polovině roku 2021 má vyjít také sci-fi akce od studia Housemarque (Resogun) nazvaná Returnal. Horizon Forbidden West od Guerrilly má pak dorazit v druhé polovině příštího roku. Reklama je součástí širokých marketingových aktivit Sony k PS5, takže ji můžeme považovat za zcela relevantní zdroj informace, i když termín se samozřejmě může z nejrůznějších důvodů změnit a posunout.

Příští rok by mohly vyjít i další očekávané tituly jako pokračování God of War nebo Kena: Bridge of Spirits. Časovou konzolovou exkluzivitu budou mít hry Ghostwire: Tokyo a Deathloop od Bethesdy. Hry jako Spider-Man: Miles Morales, Sackboy: A Big Adventure nebo remake Demon’s Souls budou připravené už na launch PS5. Časovou konzolovou exkluzivitou PS5 je i Godfall.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru