Homeworld 3, Gearbox Publishing, Homeworld 3 láká na post launch obsah

Homeworld 3 láká na post launch obsah

Autoři slibují další placený i bezplatný obsah. Upravili také hardwarové nároky

Zdroj: Blackbird Interactive
19. 4. 2024
Název: Homeworld 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 13. 5. 2024

Nedávno jsme se dočkali oznámení VR hry Homeworld: Vast Reaches, ale také jsme se v únoru dozvěděli, že Homeworld 3 byl znovu odložen. Snad už definitivně bychom se jej měli dočkat 13. května. A protože se vydání blíží, asi nepřekvapí, že autoři začali lákat také na post launch obsah pro svou dlouho očekávanou sci-fi strategii. Ostatně takzvaný Year One Pass bude součástí hned několika speciálních edic.

Rozšiřující obsah má nabídnout další novinky pro režim War Games, nové výzvy, artefakty, třídy, systémy, mapy i hratelné frakce. S vydáváním přitom nechtějí vývojáři otálet. První várka novinek dorazí už v červnu a přinese zmíněné výzvy a artefakty. Pak se každý měsíc až do srpna dočkáme něčeho nového. Obecněji na čtvrté čtvrtletí letošního roku potom kanadské studio Blackbird Interactive slibuje mapy a “víc nového obsahu”. Ale letoškem podpora neskončí. Na příští rok autoři chystají ještě třetí DLC i další bezplatný obsah.

Zdroj: Blackbird Interactive

Podrobně už ho můžete prozkoumat v přiložené tabulce. Sluší se zdůraznit, že ne vše bude exkluzivní pro Year One Pass nebo placené. Hned několik balíčků obdrží zdarma všichni majitelé hry. Year One Pass slibuje ale tři placená DLC, která půjde koupit také samostatně. Ostatně dodatečně lze pořídit i celý Year One Pass.

Autoři také aktualizovali hardwarové nároky. Jak tým hru vylepšuje, bylo potřeba zahrnout další úpravy ve smyslu výkonu a optimalizace. Tentokrát to ale znamená dobrou zprávu, protože doporučené nároky jsou nižší.

Zdroj: Blackbird Interactive

Blackbird Interactive lákají také na krabicovou sběratelskou edici obsahující řadu bonusů v čele s velkou mateřskou lodí. Digitální verze dorazí 13. května na Steam i Epic Games Store.

Zdroj: Blackbird Interactive

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru