Hitman 3, IO Interactive, Hitman bude v novém DLC vraždit podle smrtelných hříchů

Hitman bude v novém DLC vraždit podle smrtelných hříchů

Čekají nás nové mise ve starých lokacích. Obsah bude rozdělen do sedmi tematických balíčků

Zdroj: IO Interactive
25. 3. 2021
Název: Hitman 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 20. 1. 2021

Vývojáři z dánského studia IO Interactive představili nové rozšíření pro Hitmana 3. Nepůjde přitom o jedno DLC, ale rovnou sedmičku tematických balíčků, které budou vycházet v průběhu nadcházejících týdnů. Spojujícím prvkem je stejný počet smrtelných hříchů, podle kterých bude Agent 47 odklízet vyznačené cíle. Vývojáři nicméně tajnosnubně v tiskové zprávě uvádí, že skrze balíček Seven Deadly Sins dostaneme také unikátní možnost proniknout hlouběji do agentovy mysli a poznat ho zase trochu jinak, nežli to bylo možné v předchozích případech. Co přesně to znamená, a jak rozsáhlá rozšíření budou, si ale lidé z IO Interactive zatím nechávají pro sebe.

Dozvěděli jsme se však, že první hřích – chamtivost – bude přístupný už od 30. března a vydáme se v něm zpět do Dubaje. Čekat tam na nás bude vizuálně výrazný kontrakt, Agent 47 na sebe bude moci hodit stylový zlatý oblek a odemknout dva hříšné předměty – minci a speciální hůl s ďáblovou hlavou. První akt, jak vývojáři části sedmidílného seriálu označují, bude v rámci pravidel hry misí v režimu Escalation. Už tradičně proto bude rozdělena na několik částí, mezi kterými budete moci přenášet některé předměty a pomáhat si tak v dalším a při porovnání s původním příběhovým režimem trochu akčnějším boji. Každý z chystaných sedmi aktů bude stát 5 eur, pokud byste si je však pod vlivem chamtivosti chtěli pořídit všechny najednou, máte možnost sáhnout po trochu výhodnější cenovce nastavené na 30 euro.

Společně s uvedením popisovaného DLC startuje v Hitmanovi 3 celá nová hříšná sezóna, v rámci které se mohou na nový obsah těšit i ti, kdo už za nic připlácet nechtějí. Do hry na ploše 4-6 týdnů přibydou další mise v módech Escalations, Featured Contracts i Elusive Targets, společně s chystanou velikonoční událostí, v rámci které budete hledat vajíčka po Berlíně. Vývojáři nicméně chystají podrobnější časový plán, který chtějí zveřejnit začátkem dubna a nevylučujeme ani některá překvapení. Jinými slovy řečeno, podpora Hitmana 3 i předchozích dvou dílů spojených v jednu ultimativní hru stále pokračuje a nezdá se, že by s tím měl kdokoliv problém. Ani Agent 47!

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru