Hitman 3, IO Interactive, Hitman 3 nás vezme do šestí zemí světa

Hitman 3 nás vezme do šestí zemí světa

Agent 47 v posledním dílu zavítá na tři kontinenty. Spatří nejvyšší budovu i rumunské hory

Zdroj: IO Interactive
13. 1. 2021
Název: Hitman 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 20. 1. 2021

Hitman 3 se kvapem blíží a už známe všechny destinace, kam se tentokrát s Agentem 47 vypravíme. Vývojáři z dánského studia IO Interactive se pochlubili všemi lokacemi, které na nás ve hře čekají. Potvrdily se tak předchozí spekulace, které zmiňovaly Rumunsko a Argentinu jako poslední dvě neodhalené mapy. Tentokrát nás čeká celkem 6 zemí na třech kontinentech, kde údajně Hitman splní ty nejdůležitější kontrakty v celé jeho kariéře.

Každá z lokací má přinést nejen unikátní prostředí, ale i zážitky a hratelnost. Autoři přitom upozorňují, že samotný seznam neobsahuje žádné spoilery, kterých byste se museli obávat. Platí přitom, že do hry bude možné přenést také mapy z předchozích dvou dílů a využít tu nových možností i technologií, s nimiž přijde aktuální pokračování.

Dubaj, Spojené arabské emiráty

První mise nás zavede do Dubaje na otevírací ceremoniál nové nejvyšší budovy světa. Vývojáři slibují dechberoucí scenérie a možnost prozkoumat nejen interiér mrakodrapu, ale i jeho střechu. Agent 47 přitom může z místa uniknout jako James Bond. IO už se zřejmě chystají na svůj další projekt.

Dartmoor, Anglie

Další kroky povedou do Anglie. Vydáme se do panství Thornbridge v Dartmooru, kde můžeme kromě eliminace cíle vyřešit i vraždu. Dartmoor je oblast mokřin v srdci Devonu a zřejmě můžeme očekávat atmosféru trochu na způsob detektivek od Arthura Conana Doylea nebo Agathy Christie.

Berlín, Německo

Namísto centra německé metropole se podíváme na předměstí. Informacemi o třetí misi už autoři šetří, ale my víme, že tu budeme mít hned několik cílů a že se podíváme do klubu Hölle. Ten se má nacházet v bývalé jaderné elektrárně.

Čchung-čching, Čína

V Číně nás čeká temná noc a neony prozářené ulice. Vývojáři opět nechtějí prozradit příliš, ale hitmanovská Wiki láká na dva cíle. Budeme se prý pohybovat po ulicích, ale zavítáme rovněž do obchodu a obytných domů.

Mendoza, Argentina

Předposlední mise nás vezme do Jižní Ameriky do známého vinařského regionu. Kopečky, vinice, malebná krajina – něco nám říká, že to nakonec nebude zase taková idylka. Čekají tu na nás dva cíle a to je tak všem, co lze momentálně zjistit.

Karpaty, Rumunsko

V epilogu se Agent 47 vrací do Rumunska. Přirozeně netušíme, co se tu bude dít, ale důležitou roli má hrát uhánějící vlak.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru