Hitman 3, IO Interactive, Hitman 3 bude přejmenován kvůli obsahu předešlých dílů

Hitman 3 bude přejmenován kvůli obsahu předešlých dílů

Číslice tři už nereprezentuje, čím se hra stala. Podtitul World of Assassination vše zastřeší

Zdroj: IO Interactive
3. 1. 2023
Název: Hitman 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 20. 1. 2021

Vývojáři z dánského studia IO Interactive přišli s oznámením, že změní název dosud poslední hry s Agentem 47. Hitman 3, který vyšel začátkem roku 2021, totiž postupně zahrnul obsah z předchozích dvou dílů a stal se ultimativní hrou zastupující celou novou trilogii. I proto bude přiléhavějším označením podtitul World of Assassination, pod který se schová vše, co v uplynulých letech vývojáři do této série přinesli. K přejmenování dojde 26. ledna a současní majitelé Hitmana 3 obdrží bezplatný update s přejmenováním bez ohledu na platformu, pro kterou titul vlastní.

Jedním z hlavních důvodů, proč se vývojáři rozhodli pro tento krok, je zjednodušení celého procesu nákupu veškerého obsahu hráči, kteří naskočili na vlnu plešatého zabíjení až s posledním dílem nové série. Ačkoliv bylo možné přes systém Access Pass jednotlivé úrovně a mapy dokoupit přímo ve hře, mít na trhu jeden titul je z mnoha ohledů výhodnější a jasnější. Od zmíněného data tak budou mít všichni noví hráči přístup k pouhým dvěma verzím hry s tím, že stávající majitelé třetího dílu budou moci chybějící části dokoupit zvlášť.

Jedinou nevýhodou pro zákazníky je, že se již nedostanou k samostatným verzím prvního a druhého dílu a disponovat jimi budou moci jen ti, kdo je budou vlastnit před 26. lednem. Funkcionalita nebude nijak ovlivněna, jen už jednotlivé díly nebude možné pořídit. Co se týče nových dvou verzí, pod hlavičkou World of Assassination se bude nacházet obsah třetího dílu, a pak edice Game of the Year prvního dílu a standardní edice druhého. Cenovka je nastavena na 70 dolarů, což je ale vzhledem k zahrnutí tří her poměrně férový přístup. K dispozici nicméně bude i balíček World of Assassination Deluxe za 30 dolarů, která zaručí přístup k deluxe obsahu pro Hitmana 3, tedy kolekci Seven Deadly Sins, a rozšiřujícímu obsahu pro Hitmana 2, konkrétně poslední dvě mapy z druhé sezóny Golden Handshake a The Last Resort spolu se dvěma sniperskými misemi.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru