Dying Light 2: Stay Human, Techland, Hernímu obchodu Xzone unikly informace o Dying Light 2

Hernímu obchodu Xzone unikly informace o Dying Light 2

Známe obsah sběratelské edice. Únik způsobila předčasná indexace Googlem, říká jednatel

Zdroj: Techland
25. 1. 2021
Název: Dying Light 2: Stay Human Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , , , Datum vydání: 4. 2. 2022

Ačkoliv je vývoj hry Dying Light 2 považovaný kvůli nízké frekvenci oficiálních informací a nejrůznějším spekulacím za problematický, vývojáři z Techlandu už několikrát naznačili opak. V minulém roce jsme na téma aktuálního stavu hry mluvili s producentem Eugenem Hartonem, který potvrdil, že hru je již možné dohrát a pracuje se na odstranění chyb. Také nedávný odchod scenáristy a art directora v jedné osobě nemusel být takovým problémem, jak řada médií předkládala a žijeme v naději, že Dying Light 2 letos opravdu vyjde. Pokud se ale k uvedení hry stavíte skeptičtěji, možná vás trochu zviklá únik detailů o sběratelské edici, který měl na svědomí v průběhu víkendu český obchod Xzone.

Screenshot ze stránek obchodu představuje obsah zmiňované edice, včetně orientační ceny 5 555 Kč. Ačkoliv se zápis týká PC verze, dostupný obrázek naznačuje, že k dispozici bude sběratelka také pro konzolové verze. Vedle samotné hry by hráči nákupem získali UV samolepky, UV baterku, mapu tajných lokací, kovový obal na nosič se hrou, knihu artworků a sošku hlavního hrdiny. To vše by mělo být zabaleno do velké čtverhrané krabice s motivem hry. Popis v češtině nicméně nepřináší žádné nové detaily a zápis v databázi doplňuje pouze obecná anotace a příslib dalších informací, pravděpodobně včetně data vydání, které stále neznáme.

Zdroj: Xzone

Na uniklé informace, které byly ze stránek Xzone obratem staženy, jsme se zeptali zástupců obchodu, kteří nám osvětlili, jak k incidentu došlo. „Produkt jsme připravili a zalistovali do naší nabídky ve vypnutém neveřejném stavu, kdy jsme čekali na informaci ohledně oficiálního spuštění předobjednávek. Google však mezi tím stránku s produktem zaindexoval, a tak se informace dostala ven,“ říká jednatel společnosti Xzone Jiří Pospíšil. „Nikdo ze zájemců nemohl produkt předobjednat. Veškeré informace o sběratelské edici Dying Light 2 – zda sběratelka bude, jejího obsahu, ceny či data vydání jsou zatím nepotvrzené,“ dodává Pospíšil. Dle očekávání také potvrzuje, že jakmile bude produkt oficiálně oznámen, zařadí předobjednávku do nabídky obchodu.

Nahlásit chybu v článku

10

Napsat komentář

Další články
Nahoru