Until Dawn (film), Herci z Until Dawn si své role ve filmu nezopakují

Herci z Until Dawn si své role ve filmu nezopakují

Chystaná filmová adaptace obsadí jiné umělce. Zatím ale není přesně známo, koho ztvární

Zdroj: Sony
15. 6. 2024

Na začátku letošního roku došlo k oznámení filmové adaptaci hry Until Dawn od vývojářů ze Supermassive Games. V lednu jsme se dozvěděli, že za snímkem stojí PlayStation Production s produkční společností Screen Gems a že se režie ujme David F. Sandberg, který mimo jiné natočil hororové filmy Zhasni a zemřeš nebo Annabelle 2: Zrození zla. Znám byl i scenárista, kterým je Gary Daubermna, jenž pracoval na řadě hororových filmů jako To či Sestra a se Sandbergem spolupracoval právě na Annabelle. Co jsme ovšem nevědli, je herecké obsazení, které nyní exkluzivně odkrývá magazín Deadline.

S přihlédnutím k tomu, jak filmově je Until Dawn pojato a hlavně, že některé postavy ztvárnili poměrně známí herci, byli fanoušci v očekávání, zda si své role zopakují i ve filmu. Faktem ovšem je, že titul vyšel už před devíti lety a vypráví příběh teenagerů, takže 30-40letí herci by už zřejmě nepůsobili dostatečně vhodně. Řeč je zejména o Ramim Malekovi a Hayden Panettiere – představiteli Joshe je dnes už 43 let a herečce, která ztvárnila jednu z nejsilnějších postav ve hře, je 34. I z toho důvodu patrně filmaři sáhli po zcela novém obsazení a nebudou se tímto odkazem dále zabývat.

Pokud se ptáte na jména, můžeme posloužit první čtveřicí tak, jak je předkládá Deadline. Bohužel ale prozatím nevíme, jakých rolí se zhostí, i když si můžeme s určitou mírou chybovosti zkusit tipnout. První z oznámených hereček je Ji-Young Yoo, která by vzhledem ke svému původu měla patrně ztvárnit Emily. Druhým hercem, který se bude na Until Dawn podílet, je Michael Cimino, který by mohl ztvárnit Joshe hraného původně zmiňovaným Ramim Malekem. Dále se ve filmu objeví Odessa A’Zion, která by mohla hrát Jess, případně Ashley. A nakonec Ella Rubin, která je patrně nejvhodnější adeptkou na roli Sam. Pokud je náš odhad správný, chybí oznámit herce pro tři mužské role – Michaela, Chrise a Matthewa – které ve hře ztvárnili Brett Dalton, Noah Fleiss a Jordan Fisher. Samozřejmě nemáme zcela jasno o ženských rolích a i v tomto ohledu ještě jedna herečka chybí. Snad ale filmaři již brzy vnesou do situace trochu více světla a doplní i zbývající jména.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru