Mass Effect (nový), Electronic Arts, Henry Cavill láká fanoušky na něco s Mass Effectem

Henry Cavill láká fanoušky na něco s Mass Effectem

Hráči rozluštili rozmazanou fotku a přou se, zda jde o film, nebo dabing nové hry

Zdroj: koláž/Vortex
25. 2. 2021
Název: Mass Effect (nový) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Může to znamenat něco velkého, ale třeba také vůbec nic. Britský herec Henry Cavill (Zaklínač, Muž z oceli) zveřejnil fotku na Instagramu, o níž někteří fanoušci věří, že s ní láká na nějaký projekt spojený s Mass Effectem. Možná dokonce seriálovou nebo filmovou adaptaci. Ale popořadě. Na Cavillově profilu se ve středu objevila fotografie pravděpodobně z maskérny, na níž herec v rukou drží nějaké papíry.

Na stránce se objevují termíny a jména dobře známá ze série Mass Effect: Cerberus, Reaper, Geth a Tali’Zorah.

Pod fotkou s domnělým scénářem píše: “Tajný projekt? Nebo je to jen pár papírů s náhodnými slovy… Hádám, že budete muset na odpověď počkat.” To by ale nebyli hráči, aby se s tímhle spokojili. Například magazín GamePressure se úspěšně pokusil rozmazanou stránku zaostřit a text, který měl zůstat skrytý, rozšifrovat. A v něm se objevují termíny a jména dobře známá ze série Mass Effect: Cerberus, Reaper, Geth a Tali’Zorah.

Navíc se zdá, že text odpovídá popisu příběhu z anglické Wikipedie. Okamžitě se tak začalo spekulovat, zda se Cavill připravuje na filmovou či seriálovou adaptaci, seznamuje se blíže s herní ságou kvůli dabingu další hry nebo něco úplně jiného. Vzhledem k tomu, že samotný herec je velký příznivec videoher, si ale úplně klidně může číst o hrách, jako to děláme i my. I když kdo by byl tak zlomyslný, že by to v jeho postavení udělal s narážkou na nový projekt, když musí dobře tušit, jaký poprask by to způsobilo…

Cavill momentálně pracuje na další sezóně Zaklínače pro Netflix. Není už žádným tajemstvím, že BioWare a EA chystají pokračování Mass Effectu a samozřejmě se těšíme i na vylepšenou původní trilogii s podtitulem Legendary Edition, která má vyjít v květnu. Jak do toho populární herec zapadá, zatím nevíme.

Pravděpodobný text z Cavillova papíru

Following the events on Tuchanka and a failed coup by Cerberus to take over the Citadel, the quarians offer their support to the Alliance if Shepard helps them reclaim their homeworld, Rannoch, from the geth. Assisted by a quarian, either Tali'Zorah or Admiral Daro'Xen, Shepard boards a geth dreadnought and rescues a captive geth unit, either Legion or a facsimile occupied by a geth virtual intelligence (VI), then disables the Reaper control signal over the geth.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru