Skull and Bones, Ubisoft, Henderson: Skull and Bones konečně vyjde v polovině února

Henderson: Skull and Bones vyjde v polovině února

Tak se to stane. Indickým oceánem se začneme plavit začátkem příštího roku

Zdroj: Ubisoft
28. 11. 2023
Název: Skull and Bones Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 16. 2. 2024

Magazín Insider Gaming přišel s neoficiální zprávou, že pirátská hra Skull and Bones od Ubisoftu konečně vyjde. Stane se tak po mnoha odkladech podle informací Toma Hendersona 16. února 2024. Kromě standardní verze bude k dispozici i prémiová edice, jejíž obsah Insider Gaming nezná, ale tvrdí, že je majitelé se budou moci do hry pustit už o tři dny dříve, tedy 13. února.

Prémiová verze by měla být o 15 až 20 dolarů dražší než ta standardní. Henderson naznačuje, že by oficiálně mohlo být datum vydání oznámené na akci The Game Awards. Pokud tedy vlivem úniku nezmění Ubisoft ještě plány a nevyrukuje s termínem dříve. V poslední době se hra intenzivně testovala, takže snad už vše dobře dopadne.

Studio Ubisoft Singapore začalo na projektu pracovat už před 10 lety – v roce 2013 a inspirací pochopitelny byly námořní bitvy z Assassin’s Creed IV: Black Flag. Původně se mělo jednat o rozšíření, pak MMO spin-off a nakonec se ze hry stal samostatný titul. Oficiálně byla hra oznámena na E3 v roce 2017 a vyjít měla hned příští rok. Pak ale odstartoval kolotoč odkladů. My sami jsme si titul vyzkoušeli poprvé už na E3 2018. Více si o hře přečtete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru