The Rogue Prince of Persia, Ubisoft, Henderson: Ještě letos vyjde nový Princ z Persie

Henderson: Ještě letos vyjde nový Princ z Persie

Roguelite titul od autorů Dead Cells má debutovat v early accessu na Steamu

Zdroj: Ubisoft/ilustrační
3. 4. 2024
Název: The Rogue Prince of Persia Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Tom Henderson v článku na magazínu Insider Gaming přišel s exkluzivní neoficiální zprávou, že vývojáři Dead Cells ze studia Evil Empire chystají nového Prince z Persie, který vyjde ještě letos na Steamu v early accessu. Hra The Rogue Prince of Persia má, jak už ostatně název napovídá, obsahovat roguelite prvky a podle zdrojů Hendersona se bude průběžně vyvíjet a rozšiřovat na základě zpětné vazby od komunity.

Insider Gaming píše, že titul je ve vývoji už čtyři roky. Jeho vizuální stránka má být výrazně ovlivněná francouzskými a belgickými komiksy. Henderson neví, kdy bude hra oficiálně oznámena, ale program předběžného přístupu se podle něj otevře skutečně ještě letos. Připomíná také, že v únoru bylo oznámeno, že Motion Twin přestane vytvářet nový obsah pro Dead Cells a studio Evil Empire zodpovědné za post-launch podporu se přesouvá na další projekty.

Studio Evil Empire má něco představit 10. dubna na nadcházející akci The Triple-i Initiative, o které jsme psali v úterý. Je otázkou, zda by se novinka mohla ukázat už tady, byť titul od Ubisoftu zrovna nenaplňuje indie definici.

Další alternativní Princ po The Lost Crown by mě sice překvapil, ale současně potěšil. Remake Sands of Time je ale dál v nedohlednu.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru