GreedFall, Focus Entertainment, GreedFall míří na nové konzole a dostane rozšíření

GreedFall míří na nové konzole a dostane rozšíření

Ještě jednou se vydejte na ostrov Teer Fradee, lákají autoři. Hra bude mít pěknější grafiku

24. 6. 2021
Název: GreedFall Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 9. 2019

Akční RPG GreedFall z roku 2019 od francouzského studia Spiders a společnosti Focus Home Interactive se nám líbilo. Jak už od loňského listopadu víme, jeho autoři chystají next-gen verzi pro PlayStation 5 a Xbox Series. A nejen ji, také nové DLC a kompletní edici hry. Nyní jsme se o nich dozvěděli řadu podrobností.

Dříve neobjevnou oblast obývají zvláštní tvorové a v honbě za pravdou narazíme rovněž na úplně novou frakci.

GreedFall: Gold Edition vyjde 30. června a nabídne rozlišení až 4K, hezčí grafiku, rychlejší nahrávání a lepší výkon na nových konzolích. V performance režimu lze dosáhnout na 60 fps. Navíc neobsahuje jen původní hru, ale také nové rozšíření The De Vespe Conspiracy, které půjde získat i samostatně. Vypravíme se v něm na nové dobrodružství na ostrově Teer Fradee, utkáme se s novými nepřáteli a získáme nové vybavení.

The De Vespe Conspiracy rozšiřuje zdejší svět i příběh a můžete se díky němu vydat do dříve neprozkoumaného regionu, kde na vás čeká další výzva. Autoři lákají na intriky, pavučinu lží, manipulaci i tajemství. Politika a diplomacie koneckonců hrála zásadní roli už v původním příběhu. Naším úkolem bude odhalit podlé spiknutí, které ohrožuje zdejší rovnováhu sil, láká tým. Dříve neobjevnou oblast obývají zvláštní tvorové a v honbě za pravdou narazíme rovněž na úplně novou frakci.

The GreedFall: Gold Edition i expanze The De Vespe Conspiracy vycházejí na PC i staré a nové konzole ve stejném termínu, tedy 30. června. Majitelé původní hry mají nárok na upgrade na next-gen verzi zdarma s tím, že si v rámci jedné konzolové rodiny mohou přenést také uloženou pozici.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru