Gran Turismo 7, Sony Interactive Entertainment, Gran Turismo slaví 25 let a láká na nová auta i trať

Gran Turismo slaví 25 let a láká na nová auta i trať

Zajezdíme si na okruhu Road Atlanta. Usedneme třeba do vozu Ferrari Vision Gran Turismo

Zdroj: Polyphony Digital
24. 11. 2022
Název: Gran Turismo 7 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 4. 3. 2022

Nový update pro Gran Turismo 7 přiváží další vylepšení a přídavky. S verzí 1.26 se hra třičtvrtě roku po vydání dočká fanoušky dlouho žádané funkce. Ptáte se, jaká převratná novinka to je? Příznivci série už nepochybně ví, nebo alespoň tuší. Hráči konečně budou moci prodávat auta ze své sbírky. V kombinaci s diskutabilní ekonomikou byla absence této malé, ale důležité funkce jednou z nejčastěji kritizovaných oblastí. Dosud bylo možné se maximálně zbavit duplikátních vozů ve sbírce.

Společně s updatem 1.26 do hry ale dorazí samozřejmě také nový zajímavý obsah. Po čase nám vývojáři z Polyphony Digital servírují úplně novou trať – Road Atlanta. Čtyřkilometrový okruh ve státě Georgia se vůbec poprvé objevil ve hře Sports Car GT z roku 1999, ale později třeba také v sérii Forza Motorsport. Road Atlanta vznikla na konci šedesátých, respektive začátkem sedmdesátých let a jde o jednu z tratí, která se objevovala nejčastěji mezi přáními fanoušků. Pořádají se tu závody cestovních vozů a prototypů a je také dějištěm desetihodinového vytrvalostního závodu Petit Le Mans.

Už klasikou jsou v updatech GT7 nová auta. Tentokrát garáž rozšíří BMW M2 Competition z roku 2018, Ford Sierra RS 500 Cosworth z roku 1987 a Nissan Silvia K’s Aero z roku 1996. Kampaň rozšířila také dvě nová menu zaměřená na vozy Renault a Nissan Skyline GT-R. Evropští hráči pak mají narazit v muzeu na novou sekci věnovanou DS Automobiles. Do fotografického režimu Scapes přibyla nová prostředí včetně zmíněné trati Road Atlanta. GT Auto můžete narazit na nové laky a opravovaly se i některé části lokalizací.

Je tu ale ještě jedna zásadní oblast. V rámci oslav 25. výročí značky se pak mohou těšit hráči na další bonusy a speciální akce. Vývojáři lákají například na speciální edici závodního vozu Gran Turismo Red Bull X2019 25th Anniversary. Po omezenou dobu bude k dispozici rovněž speciální tematická mapa světa. Během kampaně Dárek pro diváky bude také možné vyhrát různé ceny a získat dříve vůz Ferrari Vision Gran Turismo. Speciál bude odhalen v neděli 27. listopadu při příležitosti akce World Final Nations Cup. A kromě toho lze obsah vaší peněženky nafouknout o spoustu bonusových kreditů.

Tím to samozřejmě nekončí. Kompletní seznam úprav a oprav je mnohem delší. Ostatní novinky najdete třeba na oficiálním webu hry.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru