Gran Turismo 7, Sony Interactive Entertainment, Gran Turismo 7 vyjde v češtině

Gran Turismo 7 vyjde v češtině

Další oficiální lokalizace od Sony. Fanoušci doufají, že překladu se dočká i pohádková Kena

Zdroj: Sony
29. 9. 2021
Název: Gran Turismo 7 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 4. 3. 2022

Společnost Sony pokračuje v tradici lokalizací největších a nejočekávanějších first party her. Místní zastoupení oznámilo, že závodní hra Gran Turismo 7 dostane českou lokalizaci formou titulků. Sony je na tomto poli velmi aktivní a o své portfolio se v tomto smyslu příkladně stará. Jen z poslední doby stojí za zmínku čeština ve hrách Ratchet & Clank: Rift Apart, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Sackboy: A Big Adventure, Ghost of Tsushima, rozšířený Death Stranding nebo chystaný Horizon Forbidden West. Gran Turismo 7 vychází 4. března.

A když už jsme u překladů, sluší se tuto zprávu spojit s dalšími novinkami z této oblasti. V možnost dodatečné češtiny věří i fanoušci povedeného titulu Kena: Bridge of Spirits od studia Ember Lab. Hra sice lokalizaci zatím nemá, ale na PlayStationu jsou přesto přeložené trofeje. To by mohlo naznačovat, že se překlad chystá. Podobně tomu bylo u hry Oddworld: Soulstorm, která se také lokalizace dočkala až s příchodem krabicové verze. Čeština se ještě před jejím příchodem zpřístupnila i majitelům digitální verze. Pohádková Kena vyjde ve fyzické verzi v listopadu. Sluší se nicméně zdůraznit, že i přes současnou semi-exkluzivitu se nejedná o hru přímo od Sony.

Dodatečné lokalizace se dočkala rovněž hra Chernobylite, která včera dorazila po debutu na PC také na konzole PS4 a Xbox One. Ta ale češtinu zřejmě paradoxně neobsahuje.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru