Gran Turismo 7, Sony Interactive Entertainment, Gran Turismo 7 láká na speciál z Le Mans nebo Urus

Gran Turismo 7 láká na speciál z Le Mans nebo Urus

Nový update přinesl do hry první SUV od Lamborghini. Na trať byste tentokrát čekali marně

Zdroj: Polyphony Digital
28. 3. 2024
Název: Gran Turismo 7 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 4. 3. 2022

Autor Gran Turisma Kazunori Jamauči už o víkendu na Twitteru tradičně lákal na nová auta, která mají dorazit s dalším updatem do GT7. Své klasické siluety vozů tentokrát nicméně představil videem a nikoli jen obrázkem. To však nic nezměnilo na tom, že fanoušci začali velmi rychle mluvit o tom, co nového v garáži najdeme. A nyní už je vše oficiální.

Update 1.44 přiváží klasicky tři nové vozy. Jsou to Audi R8 Coupé V10 plus ’16, Lamborghini Urus ’18 coby první SUV v GT7 a speciál z Le Mans Toyota GT-One (TS020) ’99. Posledně jmenovaný najdete v nabídce legendárních vozů. Zbývající dva jsou k dispozici klasicky v Brand Central.

Do kavárny přibylo jedno extra menu zaměřené na sbírání vozů značky Jaguar. Ve Světových tratí najdete tři nové závody – Evropský Clubman Cup 600, Schwarzwaldská liga a Světové cestovní vozy 900.

Po omezenou dobu jsou navíc k dispozici oficiální samolepky z anime Highspeed Etoile. Příznivce virtuálního focení by zase mohla potěšit nová pozadí do režimu Scapes, která se tentokrát zaměřují na japonskou Fukušimu.

Součástí updatu jsou samozřejmě i další dílčí vylepšení a změny. Jejich kompletní seznam najdete na oficiálním webu. Jen namátkou můžeme zmínit další rozhovory s automobilovými osobnostmi v kavárně. Bohužel jsme se nedočkali žádného nového okruhu.

Na novinky samozřejmě už tradičně láká kromě obrázků také nový trailer.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru