Gran Turismo 7 dostalo nová auta

Další čerstvý bezplatný obsah pro závodní exkluzivitu od Sony. Je libo "angličáky"?

Zdroj: Sony
28. 7. 2022
Název hry: Gran Turismo 7 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 4. 3. 2022 Platformy: , Žánr:

Studio Polyphony Digital představilo nový bezplatný update s dalšími auty pro Gran Turismo 7, jak už před pár dny naznačil autor série Kazunori Jamauči. Červencová aktualizace 1.19 vychází právě dnes a přináší tři další vozy. Jde o modely Porsche 918 Spyder ’13, Nissan Skyline Super Silhouette Group 5 ’84 a Maserati A6GCS/53 Spyder ’54. Do fotografického režimu Scapes pak přibyly nové scény, v nichž může překvapit zejména město s “angličáky” Tomica. Docela náhoda, že něco takového update přinese zrovna v době, kdy vychází rozšíření Hot Wheels pro Forzu Horizon 5.

Maserati A6GCS/53 Spyder ’54 a Nissan Skyline Super Silhouette Group 5 ’84 půjde koupit od 29. července v obchodě s legendami. Do kavárny přibyly nové konverzace a také nová menu. Mezi závody pak narazíte na na ně navázané nově vypsané eventy. Rozšířila se rovněž sekce muzeí pro Teslu a Radical.

Součástí je ale celá řada dalších dílčích úprav a vylepšení. Týkají se třeba lobby nebo nastavení. Jejich kompletní výčet najdete v příspěvku na oficiálním webu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru