WB Games a Gearbox zřejmě také zdraží své hry

Gotham Knights vyjdou až v roce 2022

Návrat do Batmanova města se odkládá na příští rok. Vývojáři potřebují více času

Zdroj: WB Games
19. 3. 2021
Název: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 21. 10. 2022

Naladili jste se při sledování nového sestřihu Justice League na připravovanou kooperativní akci Gotham Knights? Tak si zase nechte zajít chuť. Podobně jako nedávno Hogwarts Legacy i tento titul odložila společnost Warner Bros. Interactive Entertainment až na příští rok.

V nadcházejících měsících nám vývojáři ukáží víc

Autoři vzkázali fanouškům, že dávají Gotham Knights více času, aby mohl být výsledkem ten nejlepší možný zážitek pro hráče. Poděkovali za podporu, ale nezabíhali do dalších podrobností. Spokojit se musíme s příslibem, že v nadcházejících měsících nám vývojáři ukáží z ambiciózní novinky víc.

Znovu se tak potvrzuje odhad některých odborníků z loňského roku, že pandemie koronaviru bude ovlivňovat vývoj her v mnohem větším měřítku u titulů, které měly vyjít v roce 2021, než u těch, které byly těsně před dokončením a mířily na trh v roce 2020.

Na Gotham Knights pracuje kanadské studio WB Games Montréal, které dříve vytvořilo prequel Batman: Arkham Origins. Titul míří na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series. Jedná se o akční RPG s volitelnou kooperací pro dva hráče. Po (údajné) smrti Batmana na jeho místo nastupují Nightwing, Batgirl, Robin a Red Hood. Právě ty může hráč ovládat.

Ačkoli mají různé přístupy k řešení kriminality v Gothamu, je to právě Batman, co je spojuje a na jeho odkaz musí navázat. Každý hrdina bude mít samozřejmě vlastní bojový styl i speciální schopnosti. Už dříve jsme si jednotlivé postavy popsali nebo představili jejich dabéry. Více podrobností o hře najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru