Gotham Knights dostanou komiks s Batmanem

V prequelu se na rozdíl od videohry Bruce Wayne objeví v hlavní roli. Vydáme se i do historie

Zdroj: DC Comics
24. 7. 2022
Název hry: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 25. 10. 2022 Platformy: , , Žánr:

Zatímco Gotham Knights se s výjimkou úvodní animace budou muset obejít bez Batmana, v komiksové prequelu se Bruce Wayne objeví. A dokonce v prominentní roli. Dozvěděli jsme se, že titul obdrží šestidílný komiks nazvaný Gotham Knights – Gilded City, který se zaměří právě na netopýřího muže, který se snaží zastavit vir způsobující zuřivost, jenž se šíří po Gothamu.

Má se jednat o vůbec poslední Batmanův případ, a mohl by tedy poskytnout i nějaké cenné vodítko k tomu, co nás čeká ve hře a proč vlastně musel Batman zemřít. Pod prequelovou sérií jsou podepsaní Evan Narcisse a ABEL. Má položit základy pro hru a ukázat, jak se čtveřice zbývajících hrdinů ocitla tam, kde je najdeme na začátku hry.

Jak to vypadalo v Gothamu před víc než 100 lety?

V komiksu se ale podíváme i do historie Gothamu v 19. století, protože Bruce zjistí, že události přítomnosti mají s minulostí nějakou souvislost. A také s tehdejším maskovaným hrdinou známým jako Runaway. Prequel byl představen na Comic-Conu v San Diegu.

Jednotlivá čísla půjde koupit samostatně, ale k dispozici bude také celá série. Uvnitř se navíc budou nacházet kódy na odemčení speciálních skinů do Gotham Knights. Hned v prvním čísle to má být jiný vzhled pro Batcycle. Na ukázky z komiksu se můžete podívat níže v galerii.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru