Golden Axe, Sega, Golden Axe obdrží animovaný seriál

Golden Axe obdrží animovaný seriál

Klasika se vrací i s oblíbenými bojovníky. Stará se o ni jeden z tvůrců Ricka a Mortyho

Zdroj: Sega
18. 4. 2024
Název: Golden Axe Vývojář: Vydavatel:

Milovaná série Golden Axe od Segy, jejíž pouť započala na automatech v roce 1989, obdrží adaptaci v podobě animovaného seriálu. Stejnojmenný seriál obdržel zelenou u Comedy Central, kde se ho ujali tvůrci Mike McMahan a Joe Chandler, jak informoval magazín Variety. McMahan je znám pro svou práci na seriálech Rick a Morty nebo Star Trek: Lower Decks, Chandler pro změnu působí například jako producent seriálu American Dad. Mezi výkonné producenty patří i ředitelé společností Sega Sammy Holdings Inc., Sega Corporation a samotné Segy. O animaci se postará animační studio Titmouse, seriál budou produkovat CBS Eye Animation a Sony Pictures Television.

O adaptaci Golden Axe se mluvilo již v minulosti, například v roce 2014, ale do dnešních dní k realizaci nedošlo. Momentálně je ze strany Comedy Central objednáno 10 epizod, přičemž se samozřejmě můžeme těšit na staré známé bojovníky z her, k nimž se váže i zajímavé herecké obsazení. Ax Battler, Tyris Flare a Gilius Thunderhead se znovu pustí do boje, aby zachránili Yurii před zlým obrem Death Adderem, jemuž se zrovna příliš nechce zůstat po smrti. Nováčkem v jejich řadách a dobrodružství je pak nezkušený Hampton Squib. Obsazení se skládá z herců jako Liam McIntyre (Ax Battler), Matthew Rhys (Gilius Thunderhead) a Lisa Gilroy (Tyris Flare), které doplňují například Danny Pudi či Carl Tart, jenž se ujme padoucha ze třetího dílu jménem Chronos “Evil” Lait.

Další detaily či informace ohledně uvedení zatím nejsou známy, stejně tak nejsou k dispozici žádné doprovodné materiály, proto zatím bohužel nemůžeme posoudit výtvarný styl, k němuž se tvůrci a animátoři uchýlí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru