Goat Simulator 3, Coffee Stain Publishing, Goat Simulator 3 dostal vánoční update

Goat Simulator 3 dostal vánoční update

Pokud vám nefunguje na EGS gamepad, musíte hru spustit přes Steam, radí vývojáři

Zdroj: Coffee Stain North
12. 12. 2022
Název: Goat Simulator 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 17. 11. 2022

Co by to bylo za Vánoce bez koled, pohádek, stromečku, Mariah Carey a… kozy? Goat Simulator 3 se vrací s „povinným svátečním updatem“ a vypadá opravdu výživně. Vývojáři ze studia Coffee Stain North lákají na tematické bezplatné veselí, které hru rozšíří o několik nových aktivit. Koza může například plivat sníh a měnit obyvatele zdejšího světa na sněhuláky. Samozřejmě můžete vaši svěřenkyni obléknout do vánočního svetru a na hlavu ji kromě čepice plácnout třeba svícen.

Vánoce a problémy s gamepadem

Koza také umí nově věšet po městě vánoční světýlka, ale pozor, když se jim někdo připlete do cesty, zpraží ho elektrický proud. Se speciální Santovou balící sadou zase můžete ostatní proměnit na vánoční dárky. Nejen lidi, ale klidně i okolo projíždějící auta. Taky bych chtěl dostat pod stromeček auto. Ve výsledku je toho ještě o trochu víc, ale možná by byla škoda si všechna překvapení vyzradit. Nechte si je raději přímo do hry.

Ani o Vánocích ale není Goat Simulator 3 samé veselí. Hráči na PC si totiž stěžují, že jim zlobí ovládání na gamepadu, protože samotný klient Epic Games Store nemá podle vývojářů nativní podporu ovladačů. Autoři nabídli fanouškům dvě možná řešení, z nichž minimálně jedno může působit trochu paradoxně. Klient Epic Games Storu můžete přidat jako “Non-Steam Game” do Steamu. Připojíte gamepad a Steam by ho měl rozpoznat. Pak spustíte ze Steamu Epic Games Store a v něm Goat Simulator 3. Tradá.

Alternativně můžete s ovladači od Sony použít utilitu DS4 Windows Drivers, která se používala ještě před oficiální podporou DualShocku na PC.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru