Far Cry 6, Ubisoft, Giancarlo Esposito údajně hraje ve Far Cry 6

Giancarlo Esposito údajně hraje ve Far Cry 6

Známý herec před dvěma dny lákal na nějakou velkou hru. Zdá se, že jde o akci od Ubisoftu

Zdroj: Lucasfilm
3. 7. 2020
Název: Far Cry 6 Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 7. 10. 2021

Herec Giancarlo Esposito, kterého můžete znát ze seriálů Breaking Bad nebo The Mandalorian, v rozhovoru pro magazín Collider před dvěma dny prohlásil, že pracuje na nějaké velké videohře a musel si kvůli tomu a její technologii osvojit úplně nový způsob herectví. Ale nemohl prozradit, o jaký titul se jedná. Netrvalo dlouho a někdo jiný za něj ukázal na konkrétní projekt.

Stojí za připomenutí, že před časem herec Michael Mando naznačoval, že by se mohl vrátit také jako Vaas z Far Cry 3.

Magazín Gamereactor tvrdí, že tou hrou je spekulované pokračování série Far Cry, konkrétně Far Cry 6. Titul by měl být představen na akci Ubisoft Forward, která připadá na 12. července. Projekt samotný zatím nebyl oficiálně oznámen, ale opakovaně se o jeho vývoji spekulovalo. Objevily se náznaky, že jde o onen poslední nepředstavený velký počin od Ubisoftu, který má vyjít ještě v tomto fiskálním roce, a že se opět vydáme mimo území Spojených států. Těšit se tak zřejmě můžeme na nějakou exotičtější lokaci, které byly dříve pro značku typické.

Giancarlo Esposito není ve světě videoher úplným nováčkem. Zahrál si v reklamě na Payday 2 a propůjčil digitální postavě svůj hlas a objevil se také v reklamě na Destiny, kterou natočil Jon Favreau. Tentokrát by ale zjevně šlo o mnohem větší roli. Klidně by si mohl střihnout nějakého záporáka, kteří mají v sérii Far Cry vždy prominentní postavení. Na druhé straně stojí za připomenutí, že před časem herec Michael Mando naznačoval, že by se mohl vrátit také jako Vaas z Far Cry 3. Ale kdo říká, že ve Fa Cry není dost místa pro dva padouchy? Anebo že nutně musí Esposito stát na té špatné straně? Vtipné přitom je, že oba si spolu zahráli už v seriálu Better Call Saul. Tak se nechme překvapit…

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru