Ghost of Tsushima, Sony Interactive Entertainment, Ghost of Tsushima se zřejmě dočká „režisérské“ verze

Ghost of Tsushima se zřejmě dočká „režisérské“ verze

Director's Cut úspěšné hry od Sucker Punch dostal rating ESRB. Chystá Sony tiskovku?

Zdroj: Sony
29. 6. 2021
Název: Ghost of Tsushima Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 17. 7. 2020

Společnost Sony se rozhodla, že při úterku rozčeří stojaté letní vody herního odvětví. Vše začalo zprávou o koupi studia Housemarque, ruku v ruce s tím přišla chyba v komunikaci této akvizice a pravděpodobně odhalení koupě Bluepoint Games a nyní přichází zpráva, týkající se hry Ghost of Tsushima. Vývojáři ze Sucker Punch totiž s největší pravděpodobností pracují na speciální Director’s Cut verzi, která by mohla být v nadcházejících dnech oficiálně oznámena. Naznačuje to zápis v databázi ratingové komise ESRB, kde se úspěšná hra objevila se zmiňovaným podtitulem a hráči přemýšlí, co přesně může značit.

Zdroj: Sony

Ghost of Tsushima: Director’s Cut je podle ESRB titulem určeným pro PlayStation 4 i PlayStation 5. Podle popisu se nezdá, že by hra obsahovala něco navíc, počítáme ale minimálně se zahrnutím veškerého dosud vydaného obsahu a dalšími drobnějšími vylepšeními. Obecný popis o (ne)závadnosti titulu by se ale samozřejmě nezabýval počtem či skladbou misí a není vyloučeno, že by v případě „režisérské“ verze nemohlo dojít na jejich obecné rozšíření. Jinak je ale rating ESRB kromě samotného ohodnocení razítkem M neurčitý a slouží jen jako primární důkaz, že se na něčem pracuje. Vylepšení by mohlo být samozřejmě i technického rázu, bavíme-li se o verzi pro PlayStation 5, nemá ale v tuto chvíli zřejmě valného smyslu spekulovat.

Mnohem zajímavější jsou úvahy stran toho, proč se najednou objevilo tolik potenciálně velmi zajímavých zpráv? Připomínáme, že se Sony neúčastnila ani digitálního ročníku E3 a o svých hrách už formou větší konference nedala vědět poměrně dlouho. Krátce po skončení E3 se proto spekulovalo, že Sony v červenci skutečně nějaké rozšířené vysílání State of Play přinese a právě dnešní zprávy toho mohou být předzvěstí. Začlenit do nich můžeme i odhalení Director’s Cut verze Death Strandingu, o které se mluvilo během akce Kickoff Live Geoffa Keighleyho a o níž také nemáme žádné bližší informace.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru