Ghost of Tsushima se zřejmě dočká „režisérské“ verze

Director's Cut úspěšné hry od Sucker Punch dostal rating ESRB. Chystá Sony tiskovku?

Zdroj: Sony
29. 6. 2021
Název: Ghost of Tsushima Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 17. 7. 2020 Platformy: , Žánr:

Společnost Sony se rozhodla, že při úterku rozčeří stojaté letní vody herního odvětví. Vše začalo zprávou o koupi studia Housemarque, ruku v ruce s tím přišla chyba v komunikaci této akvizice a pravděpodobně odhalení koupě Bluepoint Games a nyní přichází zpráva, týkající se hry Ghost of Tsushima. Vývojáři ze Sucker Punch totiž s největší pravděpodobností pracují na speciální Director’s Cut verzi, která by mohla být v nadcházejících dnech oficiálně oznámena. Naznačuje to zápis v databázi ratingové komise ESRB, kde se úspěšná hra objevila se zmiňovaným podtitulem a hráči přemýšlí, co přesně může značit.

Zdroj: Sony

Ghost of Tsushima: Director’s Cut je podle ESRB titulem určeným pro PlayStation 4 i PlayStation 5. Podle popisu se nezdá, že by hra obsahovala něco navíc, počítáme ale minimálně se zahrnutím veškerého dosud vydaného obsahu a dalšími drobnějšími vylepšeními. Obecný popis o (ne)závadnosti titulu by se ale samozřejmě nezabýval počtem či skladbou misí a není vyloučeno, že by v případě „režisérské“ verze nemohlo dojít na jejich obecné rozšíření. Jinak je ale rating ESRB kromě samotného ohodnocení razítkem M neurčitý a slouží jen jako primární důkaz, že se na něčem pracuje. Vylepšení by mohlo být samozřejmě i technického rázu, bavíme-li se o verzi pro PlayStation 5, nemá ale v tuto chvíli zřejmě valného smyslu spekulovat.

Mnohem zajímavější jsou úvahy stran toho, proč se najednou objevilo tolik potenciálně velmi zajímavých zpráv? Připomínáme, že se Sony neúčastnila ani digitálního ročníku E3 a o svých hrách už formou větší konference nedala vědět poměrně dlouho. Krátce po skončení E3 se proto spekulovalo, že Sony v červenci skutečně nějaké rozšířené vysílání State of Play přinese a právě dnešní zprávy toho mohou být předzvěstí. Začlenit do nich můžeme i odhalení Director’s Cut verze Death Strandingu, o které se mluvilo během akce Kickoff Live Geoffa Keighleyho a o níž také nemáme žádné bližší informace.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru