Ghost of Tsushima, Sony Interactive Entertainment, Ghost of Tsushima na PC je údajně na spadnutí

Ghost of Tsushima na PC je údajně na spadnutí

K oznámení by mohlo dojít už příští týden. Potvrdí se další spekulovaný a chtěný port?

Zdroj: Sucker Punch Productions
Název: Ghost of Tsushima Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:
Datum vydání:
17. 7. 2020
16. 5. 2024 (PC)

Oblíbená exkluzivita Ghost of Tsushima od amerického studia Sucker Punch Productions, která vyšla v roce 2020 pro PlayStation 4 a o rok později také pro PlayStation 5, je jedním z titulů, o němž se už delší dobu spekuluje v souvislosti s možným příchodem na PC. Hra byla totiž součástí úniku seznamu Nvidia GeForce Now z roku 2021, který obsahoval velké množství titulů od různých společností napříč herním průmyslem, přičemž značná část seznamu se doteď již potvrdila. PC verze Ghosts of Tsushima zatím patří mezi ty (dosud?) nepotvrzené, ale to by se mohlo v nadcházejících dnech změnit. Alespoň to tvrdí známý insider Nick Baker alias Shpeshal_Nick z XboxEra a stejnojmenného podcastu.

Baker se tentokrát nerozpovídal ve svém podcastu, což není vzhledem k jeho názvu a zaměření ani tak moc překvapivé, ale stručně se se svým nejnovějším poznatkem svěřil na Twitteru. „Slyšel jsem, že se možná brzy dozvíme něco nového o portu Ghost of Tsushima pro PC. Možná kolem pátého?“ stojí v příspěvku. Později v odpovědi na jeden z retweetů upřesňoval, že neočekává brzké vydání, ale pouze nějaké informace na konto hry, a že má skutečně na mysli už 5. března. K možnému oznámení ze strany Sony by tedy s největší pravděpodobností mohlo dojít prostřednictvím příspěvku na blogu PlayStationu, jak tomu bylo u předchozích PC verzí. O tom, že je často dobře informován i co se PlayStationu týče, svědčí například jeho předpověď lednového State of Play, kdy v zajímavé slovní hříčce zmínil všechny významné prezentované hry.

Již zmiňovaný únik od Nvidie zahrnoval v případě Sony vedle Ghost of Tsushima i hry Demon’s Souls, Déraciné, God of War, Gran Turismo 7, Helldivers 2, Horizon Forbidden West, Ratchet & Clank (nakonec šlo o Rift Apart), Returnal, Sackboy: A Big Adventure a Uncharted: Legacy of Thieves Edition. Většiny z nich jsme se již dočkali, čerstvě vydané Helldivers 2 slaví velký úspěch, Horizon Forbidden West vyjde na PC 21. března a zůstávají nám tedy hry Déraciné (exkluzivita pro PS VR), Demon’s Souls, Gran Turismo 7 a právě Ghost of Tsushima. Dočkáme se dalšího potvrzení? Snad uvidíme již za pár dní.

Nahlásit chybu v článku

10

Napsat komentář

Další články
Nahoru