Genshin Impact se objeví také jako anime

Genshin Impact se objeví také jako anime

Seriál je popisován jako dlouholetý projekt. První trailer je ale zatím trochu nejasný

Zdroj: HoyoVerse
18. 9. 2022

Pokud jste podlehli svodům MMO Genshin Impact, pak se pravděpodobně těšíte na rozsáhlý update, který posune hru na verzi 3.1. Vývojáři z HoyoVoerse se mu věnovali na Tokyo Game Show a prozradili, že si hráči budou moci vybrat v první fázi ze tří nových hratelných postav a ve druhé z dalších dvou. Do hry rovněž přibude pětice nových 5hvězdičkových zbraní a tři čtyřhvězdičkové, abyste si je mohli naplno užít třeba v nových, resp. pokračujících eventech. Pokud si však chcete trochu odpočinout a Genshin Impact pouze sledovat, pak se můžete mimo streamů těšit také na anime, které bylo rovněž s novinkami o updatu oznámeno na Tokyo Game Show.

Seriál je označovaný jako dlouhodobý projekt, takže se dá očekávat, že se už dopředu počítá s více než jednou řadou. Za přípravou anime pak stojí studio Ufotable, které má na svém kontě například anime Demon Slayer: Ďáblova čepel nebo Fate/Zero, které jsou ke zhlédnutí na Netflixu. Seriál už navíc obdržel i první, stopáží poměrně výživný trailer, ovšem moudří z něj alespoň prozatím příliš nebudete. Kamera pouze prolétává nad různými lokacemi známými ze hry, můžeme zahlédnout impa Payimona nebo dvojčata – Aethera a Luminu – z nichž si hráč na začátku vybírá, s kým do příběhu vstoupí. Nic navíc ale lidé z HoyoVerse neprozradili, takže můžeme jen odhadovat, zda dali svolení ke kopírování příběhu hry nebo jej nabídli jen jako inspiraci a nechají autorům seriálu volnou ruku.

Jak ale uvádí například magazín Rock Paper Shotgun, nejasnost traileru i absentující informace o premise seriálu, mohou jednoduše naznačovat, že je spolupráce HoyoVerse s Ufotable teprve na začátku a obě strany jednoduše neví, co z partnerství vzejde. S přihlédnutím k tomu, jak velký a na nejrůznější situace bohatý je svět Teyvat, ve kterém se Genshin Impact odehrává, nebude zřejmě problém vydat se takřka jakýmkoliv směrem a vzbudit u fanoušků zájem. Navíc, když vlastně dochází jen k uzavření kruhu, protože samotná hra působí jako anime a mít i anime skutečné dává poměrně smysl. Zapomenout pak nesmíme i na samotné animátory a tvůrce z Ufotable, protože vedle zmiňovaných seriálů se už postarali také o anime adaptace God Eateru nebo Tales of Symphonia, resp. Tales of Zestiria, takže i v konkurenci herních seriálů nejsou žádnými nováčky.

A na samý závěr pro vás máme ještě jednu připomínku – pokud by vás totiž zajímalo, jak může anime inspirované hrou Genshin Impact vypadat, můžete se podívat na fanouškovský počin z letošního června. Jedná se sice o neoficiální amatérskou práci, ale v komentářích se to jen hemží pochvalami a žádostmi, aby také vzniklo něco oficiálního. Tolik k hladu po anime z tohoto světa. Tolik k tomu, jak dlouhé to zřejmě pro fanoušky bude čekání.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru