Fortnite, Epic Games, Fortnite spouští od prosince předplatné

Fortnite spouští od prosince předplatné

Za 12 dolarů měsíčně se můžete těšit na battle pass, V-Bucks i exkluzivní skiny a výbavu

Zdroj: Epic Games
25. 11. 2020
Název: Fortnite Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 7. 2017

Před časem se na základě dotazníku zaslaného některým hráčům spekulovalo, že Epic možná chystá, nebo minimálně zvažuje pro Fortnite volitelné předplatné. Jakkoli to řada hráčů zpochybňovala, informace se nakonec potvrdila. Měsíční předplatné v ceně 12 dolarů odstartuje už 2. prosince společně s pátou sezónou druhé kapitoly.

Předplatitelé se mohou těšit na exkluzivní kostýmy a další drobnosti. Jako člen takzvané Fortnite Crew budete mít vždy přístup k battle passu aktuální sezóny, který sám o sobě stojí skoro 10 dolarů. Každý měsíc obdržíte 1000 V-Bucks a také balíček exkluzivních speciálních oblečků a jiné výbavy. První várku už můžete vidět na titulním obrázku.

I když zrušíte předplatné, budete mít přístup k získaným V-Bucks a balíčkům, které jste si už dříve odemkli.

Epic přitom zdůrazňuje, že tyto balíčky nikdy nebude prodávat samostatně nebo rozdávat bez předplatného. I když zrušíte předplatné, budete mít přístup k získaným V-Bucks a balíčkům, které jste si už dříve odemkli.

Hráči poznamenávají, že cena předplatného je poměrně vysoká, ale Epic se snaží nabídnout protiváhu v hodnotném obsahu. Otázkou je, zda by s poloviční cenou a skromnější nabídkou neměl potenciál oslovit více lidí, ale to samozřejmě nemůže v tuto chvíli nikdo říct. Zřejmě cena odpovídá tomu, co se firma dozvěděla z dotazníků. Přísně matematicky vzato dostanete za své peníze mnohem víc věcí, ale určitě bude záležet na tom, jak moc Fornite hrajete a zda normálně do hry podobnou částku investujete.

Čtvrtá sezóna druhé kapitoly by měla vyvrcholit v úterý 1. prosince ve 22 hodin našeho času soubojem s Galactusem, což je kosmická entita z marvelovského komiksového vesmíru.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru