Forgotten but Unbroken (Secret War), MicroProse, Forgotten but Unbroken ukazuje, jak titul hrát nemáme

Forgotten but Unbroken ukazuje, jak titul hrát nemáme

Nové video láká na jednotky SS, podcenění nepřítele, češtinu i raketu V-2

Zdroj: Centurion Developments
11. 3. 2023
Název: Forgotten but Unbroken (Secret War) Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Vývojáři ze studia Centurion Developments zveřejnili novou ukázku své tahové taktické hry Forgotten but Unbroken. Slovenský tým nás, jak nepochybně dobře víte, vezme do druhé světové války a tentokrát ukázka láká na nová prostředí, zbraně i druhy nepřátel. Róbert Servický upozorňuje také na přepracovanou mapu Evropy a prvky strategického rozhodování, kde hráč může ignorovat nabízená doporučení.

Centurion Developments implementovali do hry nové mise a jednotky SS. Ty dokážou napáchat obrovské škody, zejména když člověk podcení varování vlastních špehů. Čerstvá upoutávka má minutu a půl, začíná fragmentem cut scény a pokračuje pohledem na zmíněnou mapu Evropy. Další mise nás vezme do Polska a hráč v traileru ji přijme i přes upozornění, že to není moudrá volba. Brzy se ukáže, že udělal chybu.

„Nezahrávejte si s SS.“

V ukázce opět slyšíme různé jazyky včetně češtiny, která je připomínkou skutečnosti, že hra nabídne profesionální český dabing a láká na poměrně hvězdné herecké obsazení. Samotná mise se ale pro “nás” nevyvíjí vůbec dobře a jednotky SS decimují hráčův oddíl. Nakonec tato výprava končí neúspěchem se slovy: “Nezahrávejte si s SS.” 

Ve videu ale zahlédneme na samém konci také nechvalně proslulou raketu V-2, kterou zkonstruoval Wernher von Braun. Pokud byste chtěli vývoj sledovat pečlivě, Róbert Servický radí odebírat sociální sítě autorů a pravidelné informace z prvky ruky najdeme podle studia také na Discordu. Další novinky přitom slibují autoři už na duben.

Více podrobností o tomto projektu najdete v našich starších článcích, případně můžete vyrazit na oficiální web nebo na profil hry na Steamu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru