Focusu unikla překvapení pro The Game Awards 2020

Focusu unikla překvapení pro The Game Awards 2020

Vydavatel ukáže tři hry. Kromě Hooda má na akci oznámit Shady Part of Me a Evil West

Zdroj: Douze Dixièmes
10. 12. 2020

Společnost Focus Home Interactive má na The Game Awards prezentovat celkem tři tituly. Jeden už dříve oznámený a dva nové. V první řadě se dočkáme nového videa z Hood: Outlaws & Legends. Nás teď ale víc zajímají ty dvě zbývající hry. Jednou z nich má být nový počin od polského studia Flying Wild Hog, které má na svědomí akce Hard Reset nebo nové Shadow Warriory. Spekuluje se, že by měl mít pravděpodobně jméno Evil West, protože si Focus tuto značku nedávno zaregistroval a na Facebooku se objevila prázdná stránka s tímto názvem.

Druhou hrou by pak měl být logický titul Shady Part of Me od týmu Douze Dixièmes. Vypráví příběh malé holčičky a jejího stínu. Společně se pokusí uniknout z vězení snového světa. Hráč bude ovládat obě dívky, tu skutečnou i její stín. Autoři slibují napínavý příběh a nutnost kooperace mezi postavami, i když jde o singleplayer. Shady Part of Me nabídne přepínání z 2D do 3D a hrátky se světlem, stíny i perspektivou ve snaze překonat překážky.

Grafika hry a její výtvarný styl mají připomínat vodové barvy. Chybět ale nebudou ani hádanky postavené na fyzice. Budeme mít rovněž možnost vracet čas a tým láká na surrealistické prostředí. I značku Shady Part of Me si Focus nedávno zaregistroval. O titulu ale neslyšíme prvně. Nejstarší zmínky o něm lze dohledat až do roku 2018, ale nyní se vybarvil naplno a původně nemuselo jít o projekt Focusu.

Hra by měla vyjít ještě dnes a k tomuto oznámení zřejmě dojde přímo na The Game Awards

I když oficiální stránka hry zatím nefunguje, už je připravená. Již v tuto chvíli navíc existuje profil hry na Steamu a Microsoft Storu. Ten prozrazuje, že by hra měla vyjít ještě dnes a k tomuto oznámení zřejmě dojde přímo na The Game Awards. Z profilu dále vyplývá, že hlavní hrdince propůjčila hlas herečka Hannah Murray, kterou můžete znát ze seriálu Hra o trůny.

Společnost Focus Home Interactive kromě toho chystá nové hry ve spolupráci se studii Asobo, Deck13, Dontnod Entertainment nebo Saber Interactive.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru