Microsoft Flight Simulator (2020), Microsoft, Flight Simulator zve do vylepšeného Karibiku

Flight Simulator zve do vylepšeného Karibiku

Bezplatný update přinesl krásnější ostrovy a spoustu nového obsahu

Zdroj: Microsoft
4. 2. 2024
Název: Microsoft Flight Simulator (2020) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 18. 8. 2020

Do Microsoft Flight Simulatoru dorazil nový zajímavý obsahový update. Z herního Marketplacu si můžete zdarma stáhnout World Update XVI zaměřený na Karibik. Vývojáři kromě jiného lákají na 104 bodů zájmu, sedm letišť, nové přistávací výzvy, bush tripy a další objevitelské lety v tomto regionu.

Těšit se můžeme na běloskvoucí pláže a i smaragdová moře. Zdejší exotickou oblast tvoří spousty ostrovů a ostrůvků, které bylo radost prozkoumávat už v původní verzi. Nyní je jejich podoba ještě krásnější. Kam máte vyrazit? Autoři doporučují například následující vylepšená místa – Bahamy, Barbados, Britské Panenské ostrovy, Kajmanské ostrovy, Dominikánskou republiku, Haiti, Jamajku, Portoriko, Trinidad a Tobago a řadu dalších.

Pokud jde o zdejší body zájmu, těšit se můžete na maják v Nassau na Bahamách, Colbeck Castle na Jamajce nebo takzvaný Červený dům, který slouží jako sídlo parlamentu na Trinidadu. Microsoft a vývojáři ze studia Asobo se spojili také se společností Gaya Simulations, která pomohla ručně vytvořit sedm dalších důležitých letišť této oblasti. Jedná se o Puerto Plata v Dominikánské republice, Antoine Simon Airport na Haiti, Sangster International Airport na Jamajce, A.N.R. Robinson International Airport, North Eleuthera Airport na Bahamách a Les Saintes Airport na Guadeloupe.

Konkrétní nové výzvy spojené s pilotováním už blíže popisuje novinka na oficiálním webu hry. Významně se vylepšily také podklady pro virtuální krajinu. Nová data Microsoft Flight Simulator čerpá z Bing Maps, od společnosti Maxar, ale také řady místních karibských státních organizací. Před stažením world updatu musí být hra aktualizovaná na verzi 1.35.21.0. A pokud se zrovna sami nechystáte do oblak z jedniček a nul, určitě se podívejte alespoň na obrázky nebo rovnou trailer představující vylepšený Karibik.

Společně s world updatem dorazia už tradičně ještě jedna místní legenda. V tomto případě jde o vrtulník Bell 47J Ranger. Ten se ale prodává za 15 dolarů. Ve hře ho najdeme v klasické verzi s ližinami, ale také v úpravě pro přistávání na hladině. I ten si můžete prohlédnout na čerstvých obrázcích a videu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru