Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG), Warner Bros. Interactive Entertainment, Firma Autodesk sdílela nové video z Hogwarts Legacy

Firma Autodesk sdílela nové video z Hogwarts Legacy

Zveřejněny jsou i screenshoty. Potvrzují profesora Blacka a odkaz na relikvie smrti

Zdroj: Warner Bros.
4. 8. 2022
Název: Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG) Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr:
Datum vydání:
10. 2. 2023
5. 5. 2023 (PlayStation 4)
14. 11. 2023 (Switch)

Pokud se už nemůžete dočkat Hogwarts Legacy a jedinou informaci, kterou byste od vývojářů z Warner Bros. potřebovali slyšet, je konkrétní datum vydání, pak si pro vás společnost Autodesk přichystala nečekané překvapení. Ano, společnost, která je neodmyslitelně spjata s odvětvím videoher, kde se používají například její grafické editory Maya, totiž uspořádala prezentaci Vision Series a v rámci ní zcela nečekaně sdílela nové video ze hry a několik pohledů do vývojového prostředí, odhalující některé zajímavé detaily. Nezdá se přitom, že by šlo o chybu či porušení jakýchkoliv embarg – všechny materiály jsou stále dostupné a lidé z Warner Bros. proti nim dosud nijak nezakročili.

Celou prezentaci si můžete prohlédnout výše, pokud vás detaily o produktech Autodesku zajímají, pro fanoušky kouzelnického světa je ale podstatné především ono video na začátku a ony zmiňované záběry na vývojové prostředí. Trailer představuje scénu s hipogryfem, dočkáme se i dialogu a přirozeně i metání kouzel, což sice není s ohledem na již zveřejněná videa nic extra překvapivého, ale jako milé pomrknutí fungují záběry uspokojivě. Co se týče dalších detailů, můžete sledovat například editační centrum vašeho kouzelníka či kouzelnice, nechybí ale také pohledy na modely některých profesorů a nejrůznější popisky na zabraných oknech odhalují například odkaz na relikvie smrti nebo přítomnost profesora Phinease Nigelluse Blacka, kterému by mělo být v době Hogwarts Legacy kolem 40 let.

Chcete-li se do možných úniků detailů ponořit ještě hlouběji, navštivte twitterový účet Hogwarts Legacy News, kde se pitvají jednotlivé snímky. V datech hry jsou například části pojmenované jako bitva o Bradavice, soubojnický klub, prefekt, došlo i na zmínku o profesorovi Abrahamovi Ronanovi, nebo o náznaku, že by profesorem lektvarů mohl být Sharp a obrany proti černé magii profesor Hecat. O nich přirozeně nic nevíme, ale s přihlédnutím k tomu, jak neaktivní vývojáři a vydavatelé jsou, každá informace vzbuzuje zájem a víří diskuzi. Bohužel ale stále platí, že o hře – i přes trailery a některé detaily – nevíme mnoho a nezbývá než doufat, že nenastanou žádné problémy, aby mohl titul skutečně v průběhu vánočních svátků dorazit.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru