FIFA 21, EA Sports, FIFA 21 se na EA Play Live dočká jen obecného představení

FIFA 21 se na EA Play Live dočká jen obecného představení

Detaily si lidé z EA Sports schovávají na srpen. Už nyní ale slibují návrat nepopulární Volty

Zdroj: FIFA 20, EA Sports
18. 6. 2020
Název: FIFA 21 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 9. 10. 2020

Už dnes v noci odvysílají lidé z Electronic Arts svoji digitální alternativu festivalu EA Play Live, kde představí očekávané hry pro nadcházející podzimní sezónu a pravděpodobně i některá překvapení, například v souvislosti se sérií Battlefield. Část prezentace pak bude tradičně věnována sportovním titulům, mezi kterými nebude chybět již představený Madden NFL 21, předem uniklé UFC 4 a s největší pravděpodobností i nová FIFA. Pokud se ale na blížící se EA Play Live těšíte hlavně kvůli fotbalu, sami vývojáři pro vás nemají příliš dobré zprávy.

Podle včerejšího tweetu se totiž zdá, že ačkoliv FIFA bude součástí nočního programu, ze hry jako takové příliš neuvidíme. Až na průběh srpna totiž vývojáři slibují představení záběrů z vlastního hraní a další stěžejní prvky. Tabulka, kterou lidé z EA Sports sdíleli s fanoušky, naznačuje zmínky o režimu kariéry nebo módu Pro Clubs, nechybí samozřejmě FIFA Ultimate Team a k překvapení většiny diskutujících pod příspěvkem na Twitteru také Volta. Právě návrat odlehčeného fotbálku s divokými pravidly a náznaky příběhu se totiž fanouškům zrovna nezamlouvá a dávají to vývojářům patřičně znát.

Už nyní je však zřejmé, že EA bude chtít z vytvořeného konceptu Volty těžit ještě minimálně jeden rok a postupovat podobně jako se zahrnutím režimu Cesta s Alexem Hunterem.

„Voltu nechceme! Jen zabírá místo,“ zní jedna z reakcí. „Už se těším, až do Volty v rámci novinek přidají další oblečení,“ říká další hráč. A v tomto duchu pokračují ostrou kritikou k režimu, který v obecném měřítku nemohl konkurovat mnohem zaběhnutějšímu FUT a podle reakcí jej spoustu hráčů ani nevyzkoušelo. Už nyní je však zřejmé, že EA bude chtít z vytvořeného konceptu těžit ještě minimálně jeden rok a postupovat podobně jako se zahrnutím režimu Cesta s Alexem Hunterem. Bude rovněž zajímavé sledovat, kolik technických novinek byli schopní vývojáři do hry zahrnout v souvislosti s novými konzolemi, kde se hra zaručeně také objeví. Lekce z historie však dává vytušit, že stejně jako v případě přechodu z minulé na současnou generaci konzoli, budeme na viditelný pokrok čekat zřejmě až do příštího roku.

A protože předjímáme vaší otázku stran představení NHL 21, opět se jen obracíme do minulosti a připomínáme, že se v posledních letech dostávalo na nové ročníky hokeje až po skončení E3 během udílení cen NHL Awards. První detaily o loňském NHL pak byly zveřejněny až v polovině července a je tudíž pravděpodobné, že stejně jako v případě letošní FIFY, také NHL bude dnes v noci jen odhaleno bez prezentování dalších podrobností. Přenos EA Play Live můžete sledovat společně s námi, tedy s českým překladem a shrnutím dojmů po skončení celé akce. Startujeme 45 minut po dnešní půlnoci.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru