Farming Simulator 25, Giants Software, Farming Simulator 25 nabídne pěstování rýže

Farming Simulator 25 nabídne pěstování rýže

Giants oznamují další díl oblíbené simulace. Slibují lepší grafiku, deformaci půdy a buvoly

Zdroj: Giants Software
25. 6. 2024
Název: Farming Simulator 25 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 12. 11. 2024

Vývojáři ze studia Giants Software oznámili další díl svého Farming Simulatoru. Dlouhé tři roky po vydání předchozího velkého dílu dorazí Farming Simulator 25 v polovině letošního listopadu a opět se bude snažit posunout digitální farmaření na novou úroveň. Nad rámec očekávaného vylepšení grafiky a fyziky došlo také na oznámení zbrusu nové východoasijské krajiny, která do hry poprvé přinese pěstování rýže, která však nebude jedinou novou plodinou. Už dopředu se rovněž počítá s kolekcí více než 400 autentických vozidel, nástrojů a předmětů od více než 150 předních výrobců a spoustou dalšího.

Začněme ale prvním trailerem, který sice neukazuje nic přímo ze hry, ale na ploše necelých dvou a půl minut uspokojivým způsobem nastavuje atmosféru. Dvojice farmářů z USA se vydává do Asie, aby zde našli inspiraci pro své budoucí podnikání. Kroky je zavedou k rýžovým polím, kde operuje speciální secí stroj, který dvojici uhrane a rozhodnou se něco podobného aplikovat i doma. Těžko nyní říct, zda bude možné i ve zbývajících dvou oblastech – Severní Americe a Evropě – zaplavovat pole a pěstovat rýži, nepochybně se k ní ale dostaneme. A hned ke dvěma druhům nebo třeba špenátu, které rozšíří vaše možnosti. Tady můžeme zmínit celkový počet plodin – více než 20 – zvířata jako jsou buvoli nebo nové produkční řetězce a byznysové příležitosti.

Co se týče zemědělských strojů a předmětů, platí informace z úvodu – bude jich přes 400. Vývojáři z Giants Software se ale pochlubili především zastoupenými značkami, mezi kterými nechybí například Claas, John Deere, New Holland, Case IH, Fendt, Valtra a mnoho dalších. Samozřejmostí pak budou speciální stroje právě pro farmaření v Asii, včetně secích strojů pro rýži a mnoha dalších. Očekávejte také vylepšenou grafiku a fyziku, o kterou se postará nejnovější verze vlastního enginu. Vývojáři slibují například mlhy, vylepšené stíny, dynamické počasí s adekvátními efekty, deformaci půdy a další prvky, které mají posílit ponoření do hry, ale i romantický pocit z života farmáře.

Farming Simulator 25 vyjde 12. listopadu na PC, PS5 a Xbox Series. Těšit se můžete také na české titulky na všech platformách, což je opět vítaný bonus, za který v tom dobrém slova smyslu může patrně i fakt, že Giants mají svou pobočku také v Brně. Pokud se na nový Farming Simulator těšíte a chcete se dozvědět víc, vývojáři samozřejmě slibují další a další informace v nadcházejících týdnech a měsících. Současně ale také zvou na výstavu ve Fendt Foru v bavorském městě Marktoberdorf, kde se bude o nové hře rovněž mluvit. Samozřejmě si pak můžete hru předobjednat, buďto ve standardní edici, nebo v balíčku se slíbenými třemi balíčky a jedním rozšířením v podobě nové mapy, které do hry dorazí v průběhu roku 2025.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru