Far Cry 5, Ubisoft, Far Cry 5 nabízí vyšší framerate na konzolích

Far Cry 5 nabízí vyšší framerate na konzolích

Ubisoft bezplatným updatem připomíná pět let od vydání hry. Můžete ji zkusit zdarma

Zdroj: Ubisoft
17. 3. 2023
Název: Far Cry 5 Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 27. 3. 2018

Nezdá se to, že Far Cry 5 vyšlo už 27. března 2018, tedy skoro před pěti lety. Před pár dny se začalo na základě teaseru od Ubisoftu spekulovat, že by se hra mohla dočkat upgradu pro současně konzole. A tak se také stalo. Na PlayStationu 5 a Xboxu Series si nyní můžete titul užít v 60 fps a navíc vydavatel láká na bezplatný víkend. Far Cry 5 bude k dispozici na všech platformách od 23. do 27. března.

Patch už je venku a slibuje dvojnásobný framerate ve všech režimech i DLC Hours of Darkness, Lost on Mars a Dead Living Zombies. Podle Ubisoftu je to skvělý čas vrátit se k tomuto příběhu. Hráči na Xbox Series X i S se mohou navíc kromě vyšších fps těšit také na vylepšené rozlišení. Series X nabízí rozlišení 4K a Series S 1920×1080. Na PS5 hra stále běží v rozlišení 2880×1620.

Kromě bezplatného víkendu můžete hru rovnou koupit ve slevě, pokud jste ji dosud nehráli a zaujme vás. Obecně pak můžeme jen doplnit, že je fajn, že se firmy ke starších hrám na konzolích stále vracejí a Ubisoft patří mezi ty aktivnější na tomto poli.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru