Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft, Fanoušek odhaluje možné třetí DLC pro Valhallu

Fanoušek odhaluje možné třetí DLC pro Valhallu

Ragnarök kam se podíváš. V rozšíření pro Assassina se můžeme vydat do Svartálfheimu

Zdroj: Ubisoft
21. 10. 2021
Název: Assassin’s Creed Valhalla Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2020

Vzhledem k tomu, že letos nás žádný nový velký Assassin nečeká, bylo už dlouho dopředu jasné, že životní cyklus Valhally bude delší než dřív. Ostatně otevřeně to hlásili samotní autoři s tím, že chtějí na posledním dílu stavět a že má potenciál přinášet prostřednictvím rozšíření další nové příběhy. Klidně po celý druhý rok. Teď se opět objevilo na obzoru třetí velké DLC, které by mohlo nést podtitul Dawn of Ragnarök.

S informacemi přichází důvěryhodný dataminer j0nathan, který se odvolává na vlastní bádání a na tuto sérii se specializuje. A zdá se, že by se expanze měla ještě víc točit okolo mýtů a legend. Vypravit bychom se mohli do říše Svartálfheim, což je v severské mytologii svět temných álfů a trpaslíků. Měli bychom se dočkat také nových schopností a zbraní včetně těch nadpřirozených.

Pokud má j0nathan pravdu, může se hráč na čas stát neviditelným, létat jako pták, vzkřísit padlé nepřátele, používat ledové síly anebo teleportační šípy. Už dříve se objevovaly náznaky, že se vypravíme také do ohnivé říše Múspellheim. Dokonce i s několika artworky. Zdá se, že tyto světy se v dalším DLC nějaké propojí a hlavní hrdina bude stát v centru všeho dění.

Valhalla už má na kontě dvě velká placená rozšíření – Wrath of the Druids a The Siege of Paris. A samozřejmě řadu menších bezplatných updatů. Shodou okolností včera vyšla také interaktivní učebnice dějepisu v podobě Viking Age Discovery Tour. Pro majitele původní hry je zdarma, ale je možné tuto hratelnou encyklopedii koupit i jako standalone titul. Více podrobností o něm najdete v našem starším článku.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru