Fallout 76, Bethesda Softworks, Fallout 76 slibuje nový obsah i v roce 2021

Fallout 76 slibuje nový obsah i v roce 2021

Čtyři nové sezóny přinesou vylepšené funkce, mise i velkou závěrečnou událost

Zdroj: Bethesda
23. 3. 2021
Název: Fallout 76 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 14. 11. 2018

Ačkoliv Fallout 76 vyšel před více než dvěma lety a vinou chyb, technických nedostatků a nesplněných slibů neměl na růžích ustláno, vývojáři z Bethesdy na hru nezanevřeli. Naopak, pro letošní rok chystají čtyři sezóny nového obsahu, které se mají postarat o další hodiny zábavy pro ty, kdo trpělivě čekali na opravy zásadních chyb a teď si hru užívají. Odměnou jim bude například možnost resetovat si svůj postup schopnostmi S.P.E.C.I.A.L, budovat víc kempů, užít si s kamarády nové mise a ovládat veškeré dění s větším komfortem.

Zdroj: Bethesda

„V průběhu uplynulých let jsme udělali spoustu změn a přidali nové věci, abychom Fallout 76 stále vylepšovali. A rok 2021 nebude výjimkou,“ lákají vývojáři v novém blogovém příspěvku. Ten slouží k rychlému přehledu obsahu, který dorazí na jaře, v létě, na podzim i v zimě a pravděpodobně dá prostor dalším inovacím i v roce 2022. Vraťme se ale na začátek, do aktuálního období jara, které se ponese v duchu restartu. Od 25. úrovně totiž budou moci hráči zdarma resetovat své perky a tvořit si vlastní profily například podle toho, na jakou výpravu se chystají. Novinkou bude také stavba dalších kempů v podstatě bez omezení, stále ale musíte mít na paměti, že aktivní může být vždy jen jeden. V neposlední řadě vás pak čekají nové mise Daily Ops, v nichž budete moci uplatnit také podporu míření.

Celý rok uzavře velký sezónní event, v němž dojde na napadení všech serverů a nutnost útok v rámci nabídnutých misí a výzev odrazit.

V létě dojde na ukončení příběhu Bratrstva ocele, takže prim budou hrát nové mise, další NPC a nečekané momenty, z nichž budete moci odejít s legendárními předměty, včetně unikátního Power Armoru. Na podzim chystá Bethesda velké zásahy do privátních serverů, resp. světů. A nakonec v zimě dorazí čtyřhvězdičková legendární výstroj i výzbroj, stejně jako nový mazlíček čekající po výpravě v kempu. Celý rok uzavře velký sezónní event, v němž dojde na napadení všech serverů a nutnost útok v rámci nabídnutých misí a výzev odrazit. Mezi tím pak budou do hry proudit další drobné úpravy, jako je například možnost vytvářet předměty nikoliv po jednom, ale v balících, efektivněji prodávat předměty ve svých kempech, nebo uplatnit novinky v boji na blízko.

Vývojáři v závěru svého vzkazu slibují už tradiční AMA – tedy možnost položit jakýkoliv dotaz a s trochou štěstí na něj dostat odpověď. Celá akce proběhne už dnes od 16.30 hod. českého času na Redditu hry Fallout 76.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru