F1 23, EA Sports, F1 23 mají vyjít v polovině června a brzy uvidíme trailer

F1 23 mají vyjít v polovině června a brzy uvidíme trailer

Už potřetí půjde o cross-gen titul, který dorazí také na staré konzole. Je v uzavřené betě

Zdroj: EA
22. 4. 2023
Název: F1 23 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 13. 6. 2023

Pokud už netrpělivě vyhlížíte nový ročník formulí od EA Sports a britské společnosti Codemasters, abyste mohli závodit společně se skutečnými piloty aktuální sezóny, máme pro vás nějaké dobré zprávy. Začneme tím, že na představení a vydání F1 23 láká důvěryhodný insider billbil-kun. Ten říká, že nové formule vyjdou mezi 13. a 20. červnem (možná i v závislosti na zvolené edici) a dorazí na trh ve standardní i deluxe verzi. Slibuje přitom, že hra bude formálně představena trailerem za méně než týden. EA už mají nějakou dobu spuštěný oficiální web a existence hry jako takové není tajemstvím, ale zatím se o ní nemluvilo konkrétně ani jsme z ní nic neviděli.

Z oficiálního webu nic moc kromě platforem (PC, PlayStation, Xbox) nevykoukáte, ale je patrné, že hra opět nabídne i obsah F2. Titul už má profily také na jednotlivých digitálních obchodech, díky čemuž víme s jistotou, že nový ročník dorazí nejen na aktuální, ale také dosluhující konzole.

Pokud se někdo neutrhne z řetězu, záběry z uzavřené bety bychom správně spatřit neměli, jelikož to její podmínky neumožňují. Ale znáte to…

Ani tím ale výčet toho, co jsme se v těchto dnech dozvěděli, nekončí. Někteří hráči už totiž mají šanci novinku vyzkoušet. Vývojáři pořádají uzavřené testy a sami jste se mohli zkusit do takového testu přihlásit. Ta šance bohužel skončila už v pátek. Ale právě pozvánka na ni kromě profilu v digitálních obchodech explicitně lákala, že F1 23 je určena také pro PS4 a Xbox One. To znamená, že půjde už o třetí cross-gen formule v řadě. Uvidíme, jak na to hráči budou reagovat. Zda převáží pozitivní ohlasy těch, kdo ještě nepřesedlali na aktuální hardware, anebo těch, kteří se budou obávat, že staré konzole nějak omezují ty nejlepší možné verze. V každém případě, pokud se někdo neutrhne z řetězu, záběry z uzavřené bety bychom správně spatřit neměli, jelikož to její podmínky neumožňují. Ale znáte to…

Nic dalšího už bohužel o chystaném titulu nevíme. Snad s výjimkou toho, že dvojnásobný šampion Max Verstappen podepsal před časem s Electronic Arts speciální partnerství, které se netýká jen formulí, ale bylo by překvapením, pokud by se na propagaci a možná i obsahu hry F1 23 nějak výrazněji nepodílel.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru