Undisputed (eSports Boxing Club), Deep Silver, eSports Boxing Club chce navázat na Fight Night od EA

eSports Boxing Club chce navázat na Fight Night od EA

Slibuje next-gen grafiku i licence. Nastoupí legendy Joe Louis, Rocky Marciano či Joe Frazier

Zdroj: Steel City Interactive
30. 3. 2021
Název: Undisputed (eSports Boxing Club) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 11. 10. 2024

Stýská se vám po hrách jako Fight Night, Knockout Kings nebo koneckonců Rockym? Určitě na to nevypadám, ale mně taky. Box má ve hrách úplně jinou dynamiku než klasické bojovky. Přitom o wrestling nebo UFC není na poli videoher nouze. Naštěstí existují vývojáři, kteří by tento hendikep rádi využili ve svůj prospěch. Britské studio Steel City Interactive pracuje na působivé hře eSports Boxing Club, která míří na PC i konzole.

Důležitou roli mají hrát rovněž váha a zranění. Podle toho, jak moc budete během zápasů riskovat, můžete vést dlouho kariéru, anebo skončit předčasně.

Její autoři slibují realistickou hratelnost, moderní grafiku, skutečné boxery, propracovanou kariéru i on-line a offline multiplayer. Na vaší cestě za titulem šampiona vám bude pomáhat také váš tým a musíte se obklopit kvalitními lidmi, sami neuspějete. Vývojáři si velmi zakládají na pohybu a animacích. Důležitou roli mají hrát rovněž váha a zranění. Podle toho, jak moc budete během zápasů riskovat, můžete vést dlouho kariéru, anebo skončit předčasně. Případně se pokusíte o comeback.

Zápasy bude doprovázet komentář skutečných televizních profesionálů. Chybět nebude ani licencované vybavení. Celkem se ve hře objeví 65 skutečných boxerů, přičemž jejich počet se bude dál rozrůstat i po vydání plné verze prostřednictvím sezónních updatů. Objeví se mezi nimi i ženy a legendy jako Joe Louis, Rocky Marciano, Joe Frazier nebo Sugar Ray Robinson. Jejich kompletní seznam najdete na oficiálním webu. Chybět nebude ani editor postav. Jak můžete sami vidět, skutečnost, že nejde o AAA projekt od EA nebrání autorům neslevit z ambicí.

ESBC by měl ještě letos v létě vstoupit do early accesu. Autoři připouští, že to je později, než původně plánovali, ale projekt se hodně rozšířil a také vzbudil velká očekávání. Tým ovšem nechce nic uspěchat a zdůrazňuje, že titul je stále v alfaverzi. V programu předběžného přístupu hra stráví minimálně několik měsíců a během té doby se bude rozšiřovat o nové boxery, arény nebo režimy. Už early access verze by ale měla nabídnout 25 licencovaných hvězd, 7 ringů, kariéru i multiplayer. Časem přibude i příběhový mód.

eSports Boxing Club mají dělat skuteční fanoušci pro další fanoušky, říká studio a podílí se na něm coby poradci opravdoví boxeři a další profíci z oboru. Samotní autoři říkají, že patří mezi ty, kteří už deset let čekají na velkou mainstreamovou boxerskou hru, a nechtějí proto slevit ze svých ambicí. Titul míří na PC, Xbox i PlayStation. V plánu jsou verze pro systémy nové i minulé generace.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru