Erotický svět Agony a Succubus láká na řadu novinek

Erotický svět Agony a Succubus láká na řadu novinek

Hororová série se dočká nových her. Dojde na VR tituly, port na konzole i další spin-offy

Zdroj: Madmind Studio
17. 3. 2023

Jestliže vás zaujal pikantní (čti erotický) a současně temný a násilný svět Agony od polských Madmind Studio, máme pro vás několik potenciálně zajímavých novinek. V březnu dorazí na trh dlouho očekávaná konzolová verze Succubus, říkají autoři, a také dva VR projekty. Hráči také poprvé uvidí v akci dříve oznámenou strategii Agony: Lords of Hell. Stane se tak při příležitosti kampaně na Kickstarteru, která odstartuje 27. března. PC verzi Succubus ze stejného světa navíc čeká bezplatný update.

Zdroj: Madmind Studio

Blíže už představuje jízdní řád přehledná tabulka. Succubus na PS4 a PS5 dorazí 29. března. Agony: Lords of Hell zase slibuje exkluzivního demo pro backery. Agony VR má premiéru 28. března, stejně jako Succubus: Hellish Orgy VR. Zde se staneme služebníkem Vydije a “budeme dělat vše, co uspokojí její hrůzostrašné touhy”. Obě hry půjde získat také v rámci výhodného bundlu. Ano, je toho poměrně hodně. Na ukázky z jednotlivých her se můžete podívat níže, ale bohužel nejsou aktuální.

Na cestě je ze stejného světa ještě erotický horor Sanctus oznámený loni v prosinci. Ten zatím nemá bližší termín. Slibuje stealth pasáže i logické hádanky a vezme nás do druhé poloviny 14. století do jednoho z polských klášterů. Nachází se na malém ostrově a je izolovaný od zbytku světa. Hlavní hrdinkou je mladá žena jménem Anna, která se rozhodne do kláštera vstoupit. Brzy si ale uvědomí, že ukrývá mnohá temná tajemství.

Inkvizitoři, kteří místo navštěvují, využívají své postavení a znásilňují, mučí a ponižují mladé řádové sestry ve snaze z nich údajně vyhnat hřích. Matka představená s tím neochotně souhlasí, protože se obává, že přijde o svou moc a bude vyloučena z církve. Autoři slibují dialogový systémy, interakci s předměty, minihry, souboje na blízko i popravy. Scénář a dialogy napsal populární polský autor Jacek Piekara. Hlavní roli si střihne polská herečka Matylda Damięcka. Máme si naklonit ostatní řádové sestry, budeme trestat hříšníky i se modlit.

Pokud si potrpíte na “nahaté násilné hry”, měli byste vědět, že Madmind Studio chystá také nedávno představenou hru Sharp X Mind. A tu tedy musíte vidět na vlastní oči, abyste si dokázali udělat představu, co to vlastně je.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru