Lust from Beyond, PlayWay, Erotický horor Lust from Beyond vyjde v únoru

Erotický horor Lust from Beyond vyjde v únoru

Předchozí hra se momentálně prodává jen za 1,5 eura. Obě napodobují Lovecrafta a Gigera

Zdroj: Movie Games Lunarium
26. 12. 2020
Název: Lust from Beyond Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: , Datum vydání: 11. 3. 2021

Upozorňujeme, že následující materiál není vhodný pro mladistvé.

Erotický horor Lust from Beyond měl původně vyjít už letos. Termín se několikrát posunul a v tuto chvíli už asi nikoho nepřekvapí, že nakonec to vývojáři z polského studia Movie Games Lunarium do konce roku nestihnou. Namísto toho ale oznámili, že hra vyjde 11. února. Stalo se tak prostřednictvím nového traileru, který sice nepřekypuje úplně novými záběry, ale pár čerstvých scén se v něm přeci jen mihne.

Titul v tuto chvíli míří jen na Steam, protože se autoři momentálně soustředí výhradně na PC verzi. Šéf studia, producent a game designer Michał Ciastoń ale v nedávném rozhovoru naznačil, že se opatrně mnohou začít těšit i konzolisté, i když u nich se to určitě neobejde bez cenzurních zásahů, které současně ve stejném rozhovoru kritizoval.

Minulý chtíč se slevou

Cenu Lust from Beyond zatím bohužel neznáme. Stojí za připomenutí, že hra se dočkala dvou poměrně velkorysých demoverzí. První nese podtitul Prologue a jde o kus plné hry. Druhá s podtitulem Scarlet pak přišla s vlastním hrdinou i krátkým příběhem, který je nezávislý na plné verzi. Obě hratelné ukázky jsou stále dostupné na Steamu.

Kromě nich tu najdete i předchozí hru studia, která není prvním dílem v pravém slova smyslu, ale vzala hráče do stejného světa a má podobnou hratelnost. Lust for Darkness se momentálně prodává s 90% slevou na PC i Mac a stojí jen 1,5 eura.

Zdejší fiktivní svět Lusst’ghaa se inspiroval díly Lovecrafta, Gigera nebo Beksińského.

Lust from Beyond se zodpovědně věnujeme na pravidelné bázi, takže si připomeneme jen to nejdůležitější. Hra prošla úspěšně kampaní na Kickstarteru a vezme nás do tajuplného viktoriánského sídla, kde je doma kult extáze. Autoři slibují mix erotiky, hororu i akce plný logických hádanek, v němž se hlavní hrdina Victor Holloway snaží přijít na to, proč jej pronásledují znepokojivé vize.

Zdejší fiktivní svět Lusst’ghaa se inspiroval díly Lovecrafta, Gigera nebo Beksińského a ze všech dosavadních ukázek se zdálo, že se novinka výrazně zlepší po technické stránce i svou hratelností ve srovnání s Lust for Darkness. Jakkoli si komunita fanoušků, kteří hledají ve hrách víc erotiky, první Lust docela pochvalovala, z recenzí si odnesl víceméně průměrné známky a na výsledku bylo znát, že autoři potřebují nabírat další zkušenosti.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru