Epic Games Store dostane achievementy

Epic Games Store dostane achievementy

Od příštího týdne můžete lovit trofeje ve vybraných hrách. Firma slibuje další vylepšení

Zdroj: Epic Games
4. 10. 2021

Není žádným tajemstvím, že na některé funkce si uživatelé Epic Games Storu musejí počkat. Jednou z těch žádanějších byla nepochybně podpora achievementů. Tyto trofeje na digitální distribuční platformu od Epicu dorazí po příští týden a jejich součástí budou i nástroje pro vývojáře, aby mohli tuto funkci aktivovat co nejrychleji a nejjednodušeji. V každém případě uživatelé mohou od příštího týdne ve vybraných titulech začít sbírat achievementy a body.

Jen pár her do začátku

Epic říká, že na trofejích spolupracoval v průběhu roku těsně se svými partnery. Díky jejich pomoci budou v první várce zahrnuté tituly Rocket League, Hades, Pillars of Eternity, Kena, Zombie Army 4, Alan Wake Remastered a další. Brzy by měly přibývat další hry, není pochyb o tom, že vývojáři podporu určitě rozšíří i na tuto platformu, když trofeje využívají jinde.

Archievementy na Epicu se dělí do čtyř kategorií podle hodnoty XP a za 1000 XP ve hře uživatel obdrží platinovou trofej. Hra, která je podporuje, má novou související stránku, kde lze achievementy sledovat a sdílet. Uvidíte tu i to, k jakému ocenění máte blízko, abyste se na něj mohli zaměřit, pokud si na takový lov potrpíte. Vývojáři přitom slibují další funkce a vylepšení, po nichž uživatelé volají. Má se jednat o sociální prvky i odměny pro hráče.

Nahlásit chybu v článku

7

Napsat komentář

Další články
Nahoru