EA Sports PGA Tour se rozroste o profesionální golfistky

Ženy se objeví nejen na hřišti, ale také za mikrofonem. Vyrazíme s nimi třeba do Francie

22. 7. 2021
Název: EA Sports PGA Tour Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 7. 4. 2023

Nová golfová hra od EA Sports se zase o kousek víc odhalila fanouškům, kteří se nemohou dočkat návratu PGA Tour z jedniček a nul. Řady zdejších hvězd rozšíří ve větší míře také ženy, oznámil tým. Electronic Arts navázali partnerství s Ladies Professional Golf Association (LPGA), která pořádá takzvanou LPGA Tour.

Tato spolupráce přinese do hry mimo jiné profesionální golfový turnaj The Amundi Evian Championship, který se hraje ve Francii v Evian Resort Golf Clubu. Jedná se o jeden z nejprestižnějších turnajů ženského golfu. Autoři slibují, že samotný areál v lázeňském městě Évian-les-Bains bude vyveden v maximální kvalitě díky síle enginu Frostbite od DICE.

Zdroj: EA

Ženy si také vývojáři přizvali ke spolupráci. Bývalá golfistka Iona Stephen se stane první ženskou komentátorkou ve hře. Je součástí širšího týmu a spolupracovala s vývojáři přes rok na všech možných aspektech hry. Zajímavé je, že se tak děje krátce poté, co EA Sports oznámili, že v sérii FIFA bude znít hlas bývalé fotbalistky Alex Scott.

Jihokorejská golfistka Ko Čin-jong, která zvítězila na turnaji Amundi Evian Championship v roce 2019, bude jednou ze zahrnutých hráček. Uvedla, že ženský golf se rychle rozrůstá a jeho zapojení do hry je velkou příležitostí, jak oslovit fanoušky po celém světě. “Nemůžu se dočkat, až si hru vyzkouším,” dodala.

Součástí hry přirozeně budou také mužské majory, o nichž jsme už psali – Masters Tournament, PGA Championship, U.S. Open Championship a The Open Championship.

Příznivci si kromě skutečných hráček budou moci vytvořit i svou vlastní golfistku, i když samozřejmě všichni dobře víme, že Rosalina z Mario Golfu je nejlepší. Součástí hry přirozeně budou také mužské majory, o nichž jsme už psali – Masters Tournament, PGA Championship, U.S. Open Championship a The Open Championship.

Hru vyvíjí studio EA Tiburon, respektive jeho týmy v Orlandu a Madridu. EA Sports PGA Tour vyjde příští rok na jaře. Více podrobností o tomto titulu včetně jeho historie a nové konkurence of 2K Sports najdete v našich starších článcích. A není vůbec vyloučené, že by se hra mohla objevit i na dnešní akci EA Play Live.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru