NHL 22, Electronic Arts, EA Sports láká do uzavřeného testu NHL 22

EA Sports láká do uzavřeného testu NHL 22

Je to poprvé, co o letošním ročníku slyšíme oficiálně. Test proběhne pouze na konzolích

Zdroj: ilustrační obrázek, EA Sports
7. 8. 2021
Název: NHL 22 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 15. 10. 2021

Minulou sobotu jsem pod tíhou mnoha vašich dotazů shrnul všechny dostupné informace o letošním ročníku hokejové série NHL od vývojářů z EA Sports a vybízel k určité míře trpělivosti stran očekávaného oznámení. A jako by mě lidé z Electronic Arts slyšeli, první informace o NHL 22 jsou konečně tady. Aniž by byla hra oficiálně oznámená nebo ještě lépe představená, vývojáři chystají technický test pro omezený počet lidí, který proběhne už na konci srpna. Dostáváme tak alespoň potvrzeno, že si série nebere pauzu, protože i to byl jeden z možných scénářů, a víme také, že hra vyjde přinejmenším na PS4, PS5, Xboxu One a Xboxu Series. Právě to jsou totiž vybrané platformy pro zmiňovaný test a pravděpodobně i finální výčet, na kterých si budete moci NHL 22 zahrát.

Pozvánka k testu se objevila včera v podvečer na oficiálním twitterovém účtu série a následně ji sdílením podporovali i někteří komunitní manažeři. Odkaz vede na registrační formulář, který je doplněn krátkým vzkazem, upřímně z něj ale nelze vyčíst ani to, že se hra dočkala výrazného technického přepracování, ani to, kdy bychom se ji mohli ve finální verzi dočkat. „Zapojte se do technického testu NHL 22 a buďte mezi prvními, kdo si vyzkouší nejnovější způsoby hraní. Tvrdě jsme na NHL 22 pracovali, a jednou z našich hlavních starostí je, abychom vám při vydání hry přinesli co nejlepší herní zážitek,“ říkají vývojáři na úvod. Dále naznačují, že důraz v rámci uzavřeného testu bude kladen na otestování herních serverů, je ale pravděpodobné, že k dispozici budou i další části hry, jako tomu bylo v případě podobných testů u předchozích ročníků.

Stejná jsou pak i pravidla ohledně sdílení informací o hře nebo rovnou obrázků a videí – protože se jedná o uzavřený technický test, nic z toho není dovoleno a vývojáři budou sledovat, aby někdo nastavená pravidla neporušil. „Sdílení videí, záběrů a screenshotů nebo streamování čehokoliv ze hry je zakázáno a může vyústit ve zrušení přístupu do testu,“ varují vývojáři doslova a vybízí k pečlivému přečtení smluvních podmínek. Doplňují také, že hra bude dostupná v rozpracované verzi, v níž se logicky mohou objevit chyby, součástí testu je ale také snaha tyto chyby odstranit a vývojáři budou údajně otevření i případným poznámkám a nápadům, jak stávající funkce vylepšit. „Vybraní zaregistrovaní hráči obdrží koncem srpna e-mail s kódem pro uzavřený technický test, stejně jako odkaz na soukromé fórum pro zasílání zpětné vazby,“ uzavírají zástupci EA Sports.

Pokud tedy chcete zkusit štěstí, stačí se přihlásit svým účtem na platformě EA a čekat, zda se do testu dostanete, ať už máte k dispozici konzole nové generace, nebo si zatím stále vystačíte s generací předchozí. Fakt, že ve výčtu platforem není zahrnuté PC, pak poměrně jasně poukazuje na to, že se hráči nedočkají ani letos, na druhou stranu nás to ale s ohledem na popularitu série a prodejní čísla nepřekvapuje.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru