FIFA 21, EA Sports, EA předvádí hráče v next-gen verzi fotbalu FIFA 21

EA předvádí hráče v next-gen verzi fotbalu FIFA 21

Vydavatel nám stále nechce ukázat gameplay z PlayStationu 5 nebo Xboxu Series X a S

Zdroj: EA
11. 11. 2020
Název: FIFA 21 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 9. 10. 2020

Zatímco standardní verze fotbalu FIFA 21 od EA Sports pro PC, PS4, Xbox One a Switch vyšla už 4. října, na next-gen verzi si ještě nějakou dobu počkáme. Nepatří překvapivě ani mezi launchové tituly, jak je tomu obvykle zvykem. Na trh dorazí až 4. prosince. Vývojáři se ale pochlubili alespoň novými obrázky, které mají reprezentovat kvalitu grafiky na PlayStationu 5 a Xboxu Series X a S.

Pár stylizovaných screenshotů z next-gen verze už jsme viděli, ale na plnohodnotný gameplay stále čekáme. EA zřejmě pracují na vylepšené verzi do poslední chvíle a zatím nás nechtějí seznámit s tím, jak výrazně se bude lišit next-gen verze od té stávající.

Díky programu Dual Entitlement je možné bezplatně upgradovat PS4 verzi na PS5 a Xbox One verzi na Series X a S.

Stojí za připomínku, že EA nás už několik měsíců lákají na bleskurychlé loadingy, lepší pohyb hráčů i animace, více detailů, přirozenější nasvícení, realističtější tváře, vlasy i dresy a obecně pěknější grafiku. Na PS5 pak FIFA 21 využije i haptickou zpětnou vazbu ovladače DualSense, která má prohlubovat zážitek ze hry. Máme “ucítit” každou přihrávku a každou střelu.

Díky programu Dual Entitlement je možné bezplatně upgradovat PS4 verzi na PS5 a Xbox One verzi na Series X a S. Hra ale nenabídne podporu cross-platform ani cross-gen multiplayeru. Bude nicméně možné přenést vás progress z režimů Ultimate Team a Volta napříč generacemi. Pokud se tak těšíte na next-gen, ale chcete hrát už teď, nic vám nebrání koupit aktuální verzi a po vydání na PS5/Series X a S prostě přesedlat a pokračovat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru