NHL 22, Electronic Arts, EA potvrzuje odhalení NHL 22 na tento čtvrtek

EA potvrzuje odhalení NHL 22 na tento čtvrtek

Hráči se mohou těšit na první trailer. Představí rozsah změn a podobu na nových konzolích?

Zdroj: Electronic Arts
17. 8. 2021
Název: NHL 22 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 15. 10. 2021

Teprve začátkem srpna promluvili vývojáři z Electronic Arts poprvé oficiálně o novém ročníku série NHL. Ačkoliv panovalo všeobecné přesvědčení, že hra dorazí i letos, nebylo by určitě ničím zvláštním, kdyby se lidé z EA rozhodli některou ze svých sportovních sérií pozastavit a postupně najet na delší či nepravidelný vývojový cyklus. Stalo se to například s golfem nebo basketbalem, ale nestane se to – alespoň letos – s hokejem. Před necelými dvěma týdny totiž vývojář lákali do technického testu a od včerejšího večera známe i termín odhalení. První trailer, který odhalí změny oproti loňskému ročníku a mohl by i naznačit, jak budou vypadat verze pro nové konzole, dorazí už tento čtvrtek v 17 hodin našeho času.

Vývojáři o tom dali vědět prostřednictvím krátké noticky na sociálních sítích a odkazují na oficiální série NHL na YouTube. Trailer alespoň prozatím není připraven coby premiéra, na formě zveřejnění ale v podstatě nezáleží a mnohem důležitější bude samotný obsah. Podíváme-li se do rok vzdálené minulosti, první trailer NHL 21 byl v podstatě celý o hokejistovi Alexanderovi Ovečkinovi, který se stal ústřední postavou minulého ročníku. Hráči s trailerem nebyli úplně spokojení a objevovaly se ironické poznámky, že na něco takového určitě nečekali celé uplynulé měsíce, přesto ale video sesbíralo téměř půl milionu zhlédnutí a pozitivní reakce alespoň co se palců týče jasně převážily ty negativní. Ani na tom ale nesejde a hráči jen několik desítek hodin před odhalením hry živě diskutují, kolik změn vývojáři za rok učinili.

Pokud se podíváte do komentářů na Twitteru, najdete převážně rozhořčené reakce a obavy, že půjde jen o 70dolarovou aktualizaci soupisek, kterou doplní nové svetry pro hraní módu World of Chel. Někdo také vtipkuje a coby uniklé čtvrteční video předkládá gameplay trailer NHL 21 a jiný fanoušek tvrdí, že obdržel na Twitteru ban jen za otázku, zda hra dorazí na PC. Na zodpovězení všech dotazů si ale musíme počkat, a i my jsme upřímně zvědaví – byť příliš nedoufáme – co nového přinesou například verze pro nové konzole.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru