Battlefield 2042, Electronic Arts, EA odkládají akci Battlefield 2042

EA odkládají akci Battlefield 2042

Stihne ale stále vyjít ještě letos. Tento měsíc se máme dozvědět podrobnosti o otevřené betě

Zdroj: EA
16. 9. 2021
Název: Battlefield 2042 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2021

Battlefield 2042 byl oficiálně odložen, jak se v posledních dnech spekulovalo. Společnost Electronic Arts posunula datum vydání z 22. října na 19. listopadu. Autoři se odvolávají na to, že vytvořit novou generaci Battlefieldu v době globální pandemie znamená čelit dalším výzvám. A to i přesto, že ještě před pár měsíci si EA pochvalovali, že projekt nejenže jde podle plánu, ale časový harmonogram dokonce předstihl. DICE samozřejmě nepracují na hře sami. Pomáhají jim studia Ripple Effect nebo Criterion, přičemž právě druzí jmenovaní kvůli tomu museli pozdržet práce na pokračování Need for Speed.

Vzhledem k rozsahu hry autoři doufali, že jejich týmy už budou zpět v kancelářích a pracovat společně, ale to stále není možné. Vývojáři dělají z domova a cítí, že je důležité vzít si čas navíc, aby doručili fanouškům tu nejlepší možnou hru. Tým současně poděkoval hráčům za trpělivost a jejich inspirující nadšení. Ještě tento měsíc se přitom máme dozvědět další podrobnosti o chystané otevřené betě.

Naštěstí se potvrdilo, že kvůli odkladu hra nesklouzne až do příštího roku, jak se někteří hráči obávali. Stále se tak dočkáme během letošní předvánoční sezóny. Původní nepotvrzené zprávy opět do světa vypouštěli například insider Tom Henderson nebo novinář Jeff Grubb z magazínu VentureBeat. Znovu tak dokázali, že se opírají o dobré zdroje.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru