Dead Space (remake), Electronic Arts, EA odhalují dabéry remaku Dead Space

EA odhalují dabéry remaku Dead Space

Někteří herci si své role zopakují. Další postavy ale mají nové představitele

Zdroj: EA
14. 11. 2022
Název: Dead Space (remake) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , Datum vydání: 27. 1. 2023

EA a studio Motive odhalují herce, kteří se podílejí na dabingu remaku sci-fi hororu Dead Space. Už dříve jsme se dozvěděli, že původně tichý protagonista prvního dílu bude nově mluvit hlasem Gunnera Wrighta, který Isaaca daboval až ve dvojce a trojce. Teď jsme se dozvěděli další jména obsazení.

Tanya Clarke se vrátí jako Nicole Brennan. Svůj hlas a podobu poskytla už v Dead Space 2. V prvním díle a spin-offu Dead Space: Extraction ji ale představovala herečka Iyari Limon. Bývalý hráč NFL Anthony Alabi bude dabovat Zacha Hammonda. Původně ho mluvil herec Peter Mensah, kterého můžete znát z filmu 300: Bitva u Thermopyl nebo seriálu Spartakus a šlo o jeho jedinou videoherní roli.

Brigitte Kali Canales se ujme role Kendry Daniels. Původně ji hrála Tonantzin Carmelo. A konečně Challus Mercer bude mluvit hlasem Farana Tahira, který se objevil třeba v Abramsově Star Treku. V původní hře postavě poskytl hlas a podobu Navid Negahban.

Remake Dead Space vyjde už 27. ledna a dorazí na PC i nové konzole. Hru pohání engine Frostbite od DICE a podílejí se na ní někteří veteráni originálu. Dead Space má být autentickou poctou původní hře, ale díky moderním technologiím chce nabídnout i něco navíc. Nebude to mít snadné. Na trhu se skoro bezprostředně potká s rivalem The Callisto Protocol od týmu Striking Distance Studios, který založil spoluautor série Dead Space Glen Schofield.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru