EA Sports FC 24, EA Sports, EA Sports představují novou éru fotbalových her

EA odhaluje nejlépe hodnocené hráče v EA Sports FC 24

Kdo z fotbalistů dosáhne na nejvyšší rating? Kompletní seznam bude znám na konci týdne

Zdroj: EA Sports
12. 9. 2023
Název: EA Sports FC 24 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 29. 9. 2023

Vývojáři z Electronic Arts zveřejnili hodnocení prvních 24 fotbalistů a fotbalistek z letošního ročníku EA Sports FC a částečně tím odpovídají na otázku, koho chcete mít na soupisce v režimu Ultimate Team. Jde o předzvěst chystaného odhalení ratingů všech zahrnutých hráčů a hráček, které proběhne 15. září od 18 hodin našeho času. Už nyní máte každopádně zjistit, jestli je lepší Mbappé nebo Haaland, případně která z fotbalistek je v žebříčku nejvýše. A pokud tipujete, že je to Sam Kerr, tipujete špatně.

Aktuální dění na sociálních sítích lze samozřejmě jednoznačně chápat jako reklamu na zmiňovaný režim Ultimate Team, který byl velmi výdělečnou součástí předchozí série FIFA a je jisté, že nejinak tomu bude i v případě nové éry EA Sports FC. Ostatně, sami vývojáři otevřeně mluví o hodnocení hráčů v souvislosti s tímto režimem a nikoliv obecně, ve vztahu k obsahu hry jako takovému, takže už dopředu lze očekávat nelibost části fanoušků, kteří nemají mód v oblibě. Bez ohledu na to, hodnocení odhaluje, že nejzářivější hvězdou nebude Erling Haaland, nýbrž Kylian Mbappé, který těží zejména z vysoké rychlosti – 97 proti Haalandovým 89 bodům – a driblinku s hodnocením 92 proti Haalandově 80. Před Haalanda se navíc ještě vměstnala fotbalistka Alexia Putellas a těsně za obra z Manchesteru City jeho spoluhráč Kevin De Bruyne. Všichni mají shodné celkové hodnocení 91 a stojí na vrcholu žebříčku.

Na místech 5-12 pak jsou hráči a hráčky s celkovým hodnocením 90 v pořadí Bonmatí, Messi, Kerr, Benzema, Courtois, H. Kane, Hansen a Lewandowski. Kompletní seznam 24 nejlépe hodnocených hráčů v EA Sports FC pak uzavírají fotbalisté a fotbalistky s hodnocením 89, mezi kterými nechybí například Mohamed Salah, Vinicius Jr., Neymar Jr. Kadidiatou Diani, Alex Morgan nebo dvojice z Liverpoolu – van Dijk a Alisson. Pokud jsou pro vás ratingy z nějakého důvodu zajímavé, v interaktivní tabulce si lze všechny hráče a hráčky rozkliknout a podívat se na všechny atributy, včetně speciálních rysů Play Styles, resp. Play Styles+, které zastupují další perky odlišující jednotlivé fotbalisty od ostatních. Připomínáme, že EA Sports FC 24 dorazí 29. září, a pokud vás zajímá víc, nabízíme vám naše vlastní dojmy ze slavnostního představení hry, kterého jsme se účastnili v Amsterdamu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru