EA letos neodhalí žádnou hru ze světa Hvězdných válek

EA letos neodhalí žádnou hru ze světa Hvězdných válek

Upozornění přichází před EA Play Live. Novou hru z tohoto univerza uvidíme nejdřív za rok

Zdroj: Electronic Arts
16. 7. 2021

Vývojáři z Electronic Arts chystají na příští čtvrtek svoji akci EA Play Live, kterou jsme očekávali už v průběhu veletrhu E3. Ačkoliv se EA oficiálního programu zmiňovaného veletrhu neúčastní už několik let, prezentace svých her směřovaly do exponovaného červnového termínu a pravděpodobně až přechod k online formátu kvůli pandemii koronaviru jim umožnil s datem trochu zahýbat. Bez ohledu na to očekáváme větší akci – zvlášť s přihlédnutím k množství značek, které má EA pod sebou – a po očku sledujeme nejrůznější spekulace, co konkrétně by se mohlo na EA Play Live objevit. Tipů je hodně a v mnoha bodech bychom se určitě trefili – Battlefield 2042, sportovní tituly, hry z programu EA Originals a pravděpodobně i teaser Need for Speed – vsadit si už ale nemůžeme na Hvězdné války.

Vývojáři prostřednictvím účtů na sociálních sítích pro své hry ze zmiňovaného univerza vyvrátili všechny spekulace, zejména ty, které se týkaly očekávaného odhalení Star Wars Jedi: Fallen Order 2, případně pokračování Battlefrontu. „Na EA Play Live 22. července nebudeme představovat žádnou hru ze světa Star Wars… Ale všichni se už těšíme na společné oslavy v příštím roce, kdy s vámi budeme sdílet naší vizi pro předalekou galaxii,“ napsali vývojáři jasně. Stovky hráčů, kteří zprávu komentovali například na Twitteru, vyjadřují své rozčarování, nepramení však pouze z aktuální informace a nevztahuje se jen k Hvězdným válkám.

Electronic Arts už totiž dříve v podobném duchu potvrdili, že nic nového nezazní ani o Mass Effectu a Dragon Age, takže se hráči v mírně ironickém duchu ptají, čím tedy bude program vyplněn. Jak už jsm ale uvedli výše, titulů může být i tak poměrně dost a zapomínat nemůžeme na spekulovanou hru ze série Dead Space, která by mohla při vhodné konstelaci a zvoleném konceptu zastínit všechny možné nedostatky EA Play Live. Z pohledu hráčů v Česku a na Slovensku by pak mohly být zajímavé informace o NHL, na které se nedostalo během NHL Awards koncem června, a pokud nechce EA tuhle sérii skutečně odsunout na vedlejší led, EA Play Live by mohlo být „to“ místo, kde by se o novém ročníku mohlo konečně mluvit. A na své si téměř jistě přijdou i fanoušci golfu, ke kterému se Electronic Arts opět hrdě hlásí a vyráží do souboje s konkurencí od 2K.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru